Antykwariat Naukowy "VERBUM" - zaprasza!

Religia. Teologia. Religioznawstwo.

    Aktualizacja: 7 marca 2005 r.


  1. Aby poznać Boga i człowieka. Część 1. O Bogu dziś. Praca zbior. Warszawa 1974 Wyd. Sióstr Loretanek. 22 x 15 cm, s. 237, nlb. 3, opr. brosz.
    Opr. nieco podniszczona na obrzeżach, przykurzona.
    12 PLN

  2. Adamski Franciszek: Rodzina między sacrum a profanum. Poznań 1987 "Pallotinum". 21 x 15 cm, s. 141, nlb. 3, opr. brosz.
    Opr. nieco przykurzona.
    12 PLN

  3. Algisi Leone: Jan XXIII. Wyd. 2. Kraków 1965 "Znak"/Biblioteka "Więzi". 21 x 13 cm, s. 430, nlb. 2, liczne ilustr. na wkładkach, opr. pł., obwol.
    Opr. nieco podniszczona na obrzeżach.
    14 PLN

  4. Analecta Cracoviensia. Tom 13. Kraków 1981 Polskie Towarzystwo Teologiczne. 24 x 17 cm, s. 501, nlb. 3, opr. brosz.
    Opr. nieco przykurzona.
    18 PLN

  5. Analecta Cracoviensia. Tom 15. Kraków 1983 Polskie Towarzystwo Teologiczne. 24 x 17 cm, s. 411, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. przykurzona, przubrudzona na grzb.
    14 PLN

  6. Anisimow Arkadiusz: Wierzenia ludów północy. (Wybór pism.) Warszawa 1971 KiW. 21 x 15 cm, s. 326, nlb. 2, opr. pł.
    Opr. zakurzona.
    26 PLN

  7. Arnaud Joseph: Wcielenie wiary. Warszawa 1970 PAX. 20 x 13 cm, s. 204, opr. brosz.
    Opr. lekko przykurzona, przebarwiona na grzb.
    10 PLN

  8. Balthasar Hans Urs von: W pełni wiary. Kraków 1991 "Znak". 20 x 13 cm, s. 605, nlb. 3, opr. brosz.
    Niewielkie otarcia opr., załamanie naroża tylnej okł.
    24 PLN

  9. Bea Augustyn, kardynał: Rozważania o rodzinie ludzkiej. Kraków 1967 "Znak". 21 x 14 cm, s. 253, nlb. 3, opr. pł., obwol.
    Cykl: Perspektywy soborowe.
    Obwol. mocno podniszczona, przybrudzona, blok w stanie dobrym. Piecz. wł.
    10 PLN

  10. Beauchamp Paul SJ: Psalmy nocą i dniem. Warszawa 1985 Wyd. Przeglądu Powszechnego. 21 x 15 cm, s. 248, nlb. 4, opr. brosz.
    Biblioteka Przeglądu Powszechnego.
    Opr. zakurzona, zagięcia naroży okł.
    10 PLN

  11. Bedouelle Guy, OP: Podręcznik Teologii Katolickiej Tom 14. Kościół w dziejach. Poznań 1994 Pallotinum. 21 x 15 cm, s. 339, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. przykurzona, otarcia opr. na obrzeżach, niewielkie załamania okł., opr. odchodzi od grzb. bloku.
    12 PLN

  12. Berger Ruper: Mały słownik liturgiczny. Poznań 1990 "W drodze". 17 x 12 cm, s. 203, nlb. 5, opr. brosz.
    Lekkie otarcia opr. na obrzeżach.
    10 PLN

  13. Biskupski Stefan, ks.: Prawo małżeńskie Kościoła Rzymskokatolickiego. T. 1. Warszawa 1956 PAX. 25 x 18 cm, s. 472, opr. pł.
    Prace Wydziału Prawa Kanonicznego Akademii Teologii Katolickiej 1
    Opr. przybrudzona, naddarcia wykl. przy grzb. Piecz. wł.
    23 PLN

  14. Bocheński Józef M.: Logika religii. Warszawa 1990 PAX. 20 x 13 cm, s. 133, nlb. 3, opr. brosz., obwol.
    Obwol. nieco przykurzona.
    14 PLN

  15. Boros Ladislaus: Odkrywanie Boga. Warszawa 1974 PAX. 20 x 13 cm, s. 195, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. przykurzona.
    14 PLN

  16. Borowski Władysław CRL: Psalmy. Komentarz biblijno-ascetyczny. Kraków 1983 Wyd. OO. Karmelitół Bosych. 24 x 17 cm, s. 463, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. przykurzona, nieco podniszczona na obrzeżach, tłustawe ślady po taśmie samoprzylepnej na pierwszej i ost. karcie.
    18 PLN

  17. Bouyer Louis, oratorianin: Wprowadzenie do życia duchowego. Zarys teologii ascetycznej i mistycznej. Warszawa 1982 PAX. 25 x 18 cm, s. 224, opr. pł.
    Przebarwienia opr. na grzb oraz na obrzeżach.
    18 PLN

  18. Bruce F. F.: Wiarygodność pism Nowego Testamentu. Katowice 1991 "Aeropag". 21 x 15 cm, s. 146, nlb. 2, opr. brosz.
    Niewielkie otarcia opr. na obrzeżach.
    12 PLN

  19. Buber Martin: Opowieści Chasydów. Poznań 1986 "W Drodze". 20 x 13 cm, s. 303, nlb. 1, opr. brosz.
    14 PLN

  20. Buber Martin: Opowieści chasydów. Tłumaczył, uwagami i posłowiem opatrzył Paweł Hertz. Wyd. 2. Poznań 1989 "W Drodze". 20 x 13 cm, s. 255, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. lekko przykurzona.
    16 PLN

  21. Castano Luigi: Ksiądz Rinaldi. Żywy wizerunek ks. Bosko. Łódź 1983 Wyd. Salezjańskie. 21 x 15 cm, s. 297, nlb. 3, opr. brosz.
    Otarcia opr. na obrzeżach.
    12 PLN

  22. Chrześcijańska myśl społeczna na emigracji. Red. nauk. Zygmunt Tkocz. Londyn/Lublin 1991 "Odnowa"/"Norbertinum". 21 x 14 cm, s. 433, nlb. 1, opr. brosz.
    Lekkie otarcia opr.
    16 PLN

  23. Chrześcijaństwo w Polsce. Zarys przemian 966-1945. Praca zbior. pod red. Jerzego Kłoczowskiego. Lublin 1980 TN KUL. 24 x 17 cm, s. 321, nlb. 7, opr. brosz.
    Biblioteka historii społeczno-religijnej Instytutu Geografii Historycznej Kościoła w Polsce 1.
    Niewielkie otarcia opr. na obrzeżach, opr. lekko przykurzona.
    18 PLN

  24. Cochrane Charles Norris: Chrześcijaństwo i kultura antyczna. Warszawa 1960 PAX. 26 x 18 cm, s. 516, nlb. 4, opr. brosz.
    Opr. zakurzona, niewielkie podniszczenia opr. na obrzeżach.
    34 PLN

  25. Codex Iuris Canonici. Auctoritate Ioannis Pauli PP. II Promulgatus. Poznań 1983 Pallotinum. 21 x 15 cm, s. 335, nlb. 1, opr. brosz., powlek.
    Podp. wł. Tekst w j. łac.
    14 PLN

  26. Colson Charles: ...ale jak mam kochać Boga? Lublin 1993 "Pojednanie". 21 x 15 cm, s. 227, nlb. 5, opr. brosz.
    Otarcia opr. na obrzeżach, obrzeża bloku zakurzone.
    10 PLN

  27. Czajkowski Marian: Biblia dziś odczytana. Warszawa 1988 "Novum". 21 x 15 cm, s. 179, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. przykurzona, przebarwiona na grzb.
    8 PLN

  28. Człowiek w nauce współczesnej. Paris 1988 Éditions du Dialogue. 21 x 13 cm, s. 241, nlb. 3, opr. brosz.
    Seria: Znaki czasu T. 52.
    Zakurzone obrzeże bloku, niewielkie załamanie naroża tylnej okł.
    28 PLN

  29. Czy znasz Tego, który Cię najbardziej kocha? Zebrał i oprac. ks. Walerian Moroz CSMA. Warszawa 1983 Wyd. Michaelinum. 24 x 17 cm, s. 55, nlb. 1, ilustr. barwne na wkładkach, opr. brosz.
    Niewielkie otarcia opr. na obrzeżach.
    10 PLN

  30. Daniel-Rops: Ksiądz Wincenty. Kraków 1996 Instytut Księży Misjonarzy "Nasza Przeszłość". 17 x 12 cm, s. 92, nlb. 4, opr. brosz.
    8 PLN

  31. Daniel-Rops: Od Abrahama do Chrystusa. Wyd. 3. Warszawa 1955 PAX. 21 x 15 cm, s. 447, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. nieco przykurzona, lekkie otarcia opr. na obrzeżach. Piecz. wł.
    14 PLN

  32. D'Arcy Martin C.: Humanizm i chrześcijaństwo. Warszawa 1973 PAX. 20 x 13 cm, s. 210, nlb. 2, opr. brosz.
    Opr. nieco przykurzona, przebarwiona na grzb., nieco podniszczona na obrzeżach.
    10 PLN

  33. Daszkiewicz Krystyna: Uprowadzenie i morderstwo ks. Jerzego Popiełuszki. Poznań 1990 Kantor Wydawniczy SAWW. 21 x 15 cm, s. 453, nlb. 3, opr. kart. powlek.
    Lekkie otarcia opr., blok nieco opada.
    14 PLN

  34. Daujat Jean: Łaska i my. Poprzedzono pracą Pierre Fransena: Psychologia łaski bożej. Warszawa 1967 PAX. 18 x 11 cm, s. 278, nlb. 2, opr. brosz., powlek.
    Opr. nieco przykurzona.
    10 PLN

  35. Dąbrowski Eugeniusz, ks. dr prof.: Ewangelie, ich powstanie i rodzaj literacki. Wyd. 2, popr. i uzup. Niepokalanów 1949 b.w. 23 x 16 cm, s. 168, opr. brosz.
    Opr. przykurzona, nieco podniszczona na obrzeżch. Podp. wł.
    12 PLN

  36. Dąbrowski Eugeniusz, ks.: Początki chrześcijaństwa. Tom II. Dzieje Pawła z Tarsu. Warszawa 1947 Skład Główny: Oficyna Księgarska. 26 x 17 cm, s. 651, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. przykurzona, lekkie podniszczenia opr. na obrzeżach. podp. wł.
    34 PLN

  37. Derdziuk Eugeniusz, ks.: Mnisi iroszoccy. Św. Kulumban Młodszy - ewangelizacja Europy. Lublin 1997 RW KUL. 21 x 15 cm, s. 191, nlb. 1, opr. brosz.
    10 PLN

  38. Dmochowska Teresa (Jan Rybałt): Apostoł zjednoczenia. Bł. Dominik Barberi pasjonista (1792-1849). Do druku przygotował Andrzej Polkowski. Warszawa 1985 PAX. 17 x 12 cm, s. 383, nlb. 1, opr. brosz., obwol.
    obwol. nieco przykurzona, niewielkie naddarcia obwol. na obrzeżu.
    10 PLN

  39. Dobra nowina według Mateusza i Marka. Przeł. Władysław Witwicki. Warszawa 1957 PWN. 20 x 14 cm, s. 379, nlb. 5, opr. pł.
    opr. zabrudzona, zaplamiona. Blok w stanie dobrym.
    14 PLN

  40. Dogmatyka. Przewodnik. T. 1-2. Dallas, Texas 1994-1996 BEE International. 21 x 15 cm, s. 451, nlb. 1; s. 436, 4, opr. brosz.
    Przybrudzenia obrzeży bloku. Podp. wł.
    T. 1-2  32 PLN

  41. Dortel-Claudot Michel: Kościoły lokalne-kościół powszechny. Warszawa 1977 PAX. 20 x 13 cm, s. 194, nlb. 2, opr. brosz.
    Opr. lekko przykurzona, nieco przebarwiona na grzb.
    10 PLN

  42. Drane John: Co New Age ma do powiedzenia Kościołowi. Kraków 1993 "Signum". 20 x 13 cm, s. 215, nlb. 1, opr. brosz.
    10 PLN

  43. Drane John: Co New Age ma do powiedzenia Kościołowi? Kraków 1993 "Signum". 20 x 13 cm, s. 215, nlb. 1, opr. brosz.
    10 PLN

  44. Drączkowski Franciszek, ks.: Kościół - Agape według Klemensa Aleksandryjskiego. Lublin 1983 KUL. 24 x 17 cm, s. 202, nlb. 2, opr. brosz.
    Katolicki Uniwersytet Lubelski. WYdział Teologiczny. Rozprawa habilitacyjna.
    Piecz. wł.
    10 PLN

  45. Droga krzyżowa. Pod red. Jana L. Śpiewaka. Kraków, Warszawa-Struga 1985 Wyd. Michalinum. 20 x 15 cm, s. 102, nlb. 2, opr. brosz.
    Lekkie otarcia opr.
    8 PLN

  46. Dybowski Mieczysław, ks. dr: Liturgika. Poznań 1958 Księgarnia Św. Wojciecha. 21 x 15 cm, s. 163, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. lekko przykurzona.
    10 PLN

  47. Dydycz Pacyfik A., OFM CAP: Tą samą drogą. Wybór kazań z lat 1981-1988. Rzym 1989 Fundacja Jana Pawła II/Polski Instytut Kultury Chrześcijańskiej. 21 x 15 cm, s. 328, opr. brosz.
    Niewielkie przybrudzenia obrzeża bloku.
    10 PLN

  48. Dziasek Franciszek, ks.: Księga życia Bożego. Traktat dogmatyczny o łasce. Poznań 1970 księgarnia Św. Wojciecha. 24 x 17 cm, s. 733, nlb. 3, opr. brosz., obwol.
    Podniszczenia, naddarcia górnej części obwol. Stan bloku dobry.
    36 PLN

  49. Dzieje przymierza. Biblia dla młodzierzy. Wyd. 2. Warszawa 1988 PAX. 24 x 17 cm, s. 350, nlb. 2, opr. brosz.
    Niewielkie zaplamienia obrzeży bloku.
    10 PLN

  50. Eucharystia Praca zbior. pod red. ks. Jana Kruciny. Wrocław 1987 Wyd. Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej. 21 x 15 cm, s. 391, nlb. 1, opr. brosz.
    12 PLN

  51. Evangelo Secondo Marco. Testo greco, neovolgata latina analisi filologica, traduzione Italiana di Gianfranco Nolli. Seconda Edizione. Watykan 1980 Libreria Editrice Vaticana. 24 x 17 cm, s. 437, nlb. 5, opr. brosz.
    46 PLN

  52. Ewangelie synoptyczne 2. Ewangelia według św. Marka. Z komentarzem ks. tadeusza Loski SJ. Warszawa 1989 Księgarnia św. Jacka. 21 x 15 cm, s. 176, nlb. 4, opr. brosz.
    Lekkie otarcia opr.
    10 PLN

  53. Faudenom A.: Usłyszeliśmy słowo Pana. Warszawa 1988 Wyd. SS. Loretanek. 21 x 15 cm, s. 589, nlb. 3, opr. brosz.
    Niewielkie załamania tylnej okł. oraz kilku ost. stron.
    10 PLN

  54. Ferenc-Szydełkowa Ewa: Rok kościelny a polskie tradycje. Ilustr. na wkładkach Marii Dolnej. Poznań 1988 Księgarnia św. Wojciecha. 21 x 15 cm, s. 237, nlb. 3, opr. brosz.
    Opr. przykurzona, otarcia opr. na obrzeżach.
    10 PLN

  55. Filipiak Marian: Historia porównawacza religii. Biblijne źródła katolickeij nauki o małżeństwie i rodzinie. Rzeszów 1991 Wyd. Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie. 21 x 15 cm, s. 97, nlb. 1, opr. brosz.
    10 PLN

  56. Filipiak Marian: Problematyka społeczna w Biblii. Warszawa 1985 PAX. 20 x 13 cm, s. 233, nlb. 3, opr. brosz.
    Otarcia opr. na obrzeżach.
    12 PLN

  57. Folia Historica Cracoviensia. Prace ofiarowane Profesor Janinie Bieniarzównie, pierwszemu dziekanowi i organizatorowi Wydziału Historii Kościoła. Kraków 1994 Oficyna Wydawnicza PAT. 24 x 17 cm, s. 148, nlb. 2, frontispis, opr. brosz.
    10 PLN

  58. Forstner Dorothea OSB: Świat symboliki chrześcijańskiej. Warszawa 1990 PAX. 25 x 17 cm, s. 544, 178 ilustr. na wkładkach, opr. brosz.
    38 PLN

  59. Fossard Andre: Istnieje inny świat. Tłum. Karol Lewicki. Wyd. 2. Wrocław 1991 Wyd. Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej. 20 x 11 cm, s. 145, nlb. 1, opr. brosz.
    Niewielkie otarcia opr. na obrzeżach.
    8 PLN

  60. Fredro-Boniecki Tadeusz: Zwycięstwo księdza Jerzego. Rozmowy z Grzegorzem Piotrowskim. Warszawa 1990 Niezależna Oficyna Wydawnicza. 20 x 13 cm, s. 231, nlb. 1, opr. brosz.
    Niewielkie otarcia opr.
    10 PLN

  61. Fries Heinrich: Wiara zakwestionowana. Wyd. skrócone. Kraków 1975 "Znak". 20 x 13 cm, s. 194, nlb. 2, opr. brosz.
    Biblioteka "Więzi" Tom 38.
    14 PLN

  62. Frossard André: 36 dowodów na istnienie diabła. Poznań 1988 "W Drodze". 20 x 13 cm, s. 110, nlb. 2, opr. brosz.
    Opr. zakurzona., naddarcia grzb. opr.
    12 PLN

  63. Gaertner Henryk: Medyczna i charytatywna działalność krakowskiego Szpitala-Konwentu Braci Miłosierdzia (OO. Bonifratrów). Kraków 1997 Wyd. Instytut Teologiczny Księży Misjonarzy. 21 x 15 cm, s. 159, nlb. 1, opr. brosz.
    12 PLN

  64. Galbiati E., Piazza A.: Biblia księga zamknięta? Warszawa 1971 PAX. 20 x 13 cm, s. 371, nlb. 1, opr. pł.
    Opr. przykurzona.
    12 PLN

  65. Gawalewicz Marian: Królowa Niebios. Legendy o Matce Boskiej. Warszawa 1985 PAX. 20 x 13 cm, s. 157, nlb. 3, opr. brosz., obwol.
    Opr. przykurzona.
    10 PLN

  66. Gilbert Paul P.: Wprowadzenie do teologii średniowiecza. Kraków 1997 WAM. 24 x 73 cm, s. 161, nlb. 3, opr. brosz.
    Seria: Myśl teologiczna.
    Niewielkie otarcia opr. na obrzeżach, lekkie zagięcia okł.
    14 PLN

  67. Gilkey Langdon: Nazwanie wichru. Odnowa języka religijnego. Warszawa 1976 PAX. 20 x 13 cm, s. 495, nlb. 5, opr. brosz.
    Opr. przykurzona, przebarwiona na grzb.
    24 PLN

  68. Glemp Józef, kard.: Chcemy z tego sprawdzianu wyjść prawdoomówni i wiarygodni. Myśl społeczna kościoła w nauczaniu Prymasa Polski 1981-1983. Warszawa b.r.w. Wyd. Archidiecezji Warszawskiej. 21 x 15 cm, s. 208, opr. brosz., obwol.
    Niewielkie otarcia i podniszczenia obwol. na obrzeżach.
    8 PLN

  69. Gogacz Mieczysław: Filozoficzne aspekty mistyki. Matariały do filozofii mistyki. Warszawa 1985 Akademia Teologii Katolickiej. 24 x 17 cm, s. 196, opr. brosz.
    19 PLN

  70. Górski Karol: Studia i materiały z dziejów duchowości. Warszawa 1980 Akademia Teologii Katolickiej. 24 x 17 cm, s. 455, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. zabrudzoena, blok lekko rozłamany.
    14 PLN

  71. Górski Krzysztof: Papiestwo w Rzymie. Kraków 1990 "Znak". 20 x 13 cm, s. 159, nlb. 5, opr. brosz.
    Niewielkie otarcia opr.
    10 PLN

  72. Grabowski Lech, ks.: Wielki nieznany. Zarys religioznawstwa. Płock 1983 Płockie Wydawnictwo Diecezjalne. 21 x 15 cm, s. 218, nlb. 2, opr. brosz.
    Otarcia opr.
    12 PLN

  73. Grabowski Lech: Wielki nieznany. Zarys religioznawstwa. Wyd. 2, poszerz. Płock 1983 Płockie Wydawnictwo Diecezjalne. 21 x 15 cm, s. 218, nlb. 2, opr. brosz.
    Otarcia opr.
    12 PLN

  74. Granat Wincenty, ks.: Dogmatyka katolicka. Tom wstępny. Lublin 1965 TN KUL. 24 x 17 cm, s. 194, nlb. 6, opr. brosz.
    Towarzystwo Naukowe Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 77.
    Opr. zakurzona, miejsacami przybrudzona.
    10 PLN

  75. Granta Wincenty, ks.: Sakramenty święte. Część I. Sakramenty w ogólności. Eucharystia. Lublin 1961 TN KUL. 24 x 17 cm, s. 476, opr. brosz.
    Twarzystwo Naukowe Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 63. Dogmatyka katolicka. Tom VII.
    Opr. przykurzona, przybrudzona, otarcia opr. na obrzeżach, podniszczenia. Piecz. wł.
    12 PLN

  76. Grignon Ludwik Maria, św.: Traktat o prawdziwym nabożeńśtwie do Najświętszej Marii Panny. Niepokalanów 1948 Nakł. Centrali "Milicji Niepokalanej". 21 x 15 cm, s. 206, nlb. 2, opr. brosz.
    Opr. nieco przykurzona, niewielkie otarcia opr. na obrzeżach.
    12 PLN

  77. Gryglewicz Felisk, ks.: Studia z teologii św. Łukasza. Poznań 1973 Księgarnia św. Wojciecha. 24 x 17 cm, s. 215 nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. przykurzona.
    10 PLN

  78. Gryglewicz Felisk, ks.: Teologia ewangelii synoptycznych. Tom 3. Teologia Dziejów Apostolskich, Listół katolickich i pism św. Jana Ewangelisty. Red. ks. Felisk Gryglewicz. Lublin 1986 RW KUL. 24 x 17 cm, s. 159, nlb. 1, opr. brosz.
    10 PLN

  79. Grzymała-Moszczyńska Halina: Postawy młodzierzy akademickiej wobec religii (struktura i dynamika). Kraków 1981 Nakł. UJ. 24 x 17 cm, s. 162, opr. brosz.
    Uniwersytet Jagielloński. Rozprawy habilitacyjne nr 54.
    Opr. nieco przykurzona, zbrązowienia na obrzeżach opr.
    10 PLN

  80. Guardini Romano: Znaki święte. Wrocław 1982 Wyd. Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnel. 16 x 12 cm, s. 92, nlb. 4, opr. brosz.
    Opr. lekko przykurzona.
    8 PLN

  81. Guardini Romano: Znaki święte. Wyd. 4. Wrocław 1994 TUM Wydawnictwo Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej. 16 x 12 cm, s. 92, nlb. 4, opr. brosz.
    8 PLN

  82. Häring Bernard: W służbie człowieka. Teologia moralna a etyczne problemy medycyny. Warszawa 1975 PAX. 20 x 13 cm, s. 202, nlb. 2, opr. brosz.
    Opr. lekko przykurzona.
    10 PLN

  83. Hamman Adalbert G.: Życie codzienne w Afryce Północnej w czasach św. Augustyna. Warszawa 1989 PAX. 20 x 13 cm, s. 253, nlb. 3, opr. brosz., obwol.
    Obwol. zakurzona, niewielkie naddarcia na obrzeżach, opr. i blok w stanie dobrym.
    14 PLN

  84. Hergesel Tomasz, ks.: Jezus cudotwórca. Katowice 1987 Księgarnia św. Jacka. 20 x 13 cm, s. 255, nlb. 1, opr. brosz.
    Seria: Attende Lectioni XIV.5 Otarcia opr. na obrzeżach.
    10 PLN

  85. Historia biblijna Strego i Nowego Testamentu. Opole 1985 Wyd. Św. Krzyża. 21 x 15 cm, s. 331, nlb. 5, opr. brosz.
    Obrzeża bloku przykurzone.
    10 PLN

  86. Historia Kościoła Katolickiego 3*. Czasy nowożytne 1758-1914. Warszawa 1991 Akademia Teologii Katolickiej. 24 x 17 cm, s. 422, nlb. 4, opr. brosz.
    Otarcia opr., załamania okł., niewielkie naddarcie przedniej okł.
    14 PLN

  87. Historia Kościoła Katolickiego 4. Czasy najnowsze 1914-1978. Warszawa 1992 Akademia Teologii Katolickiej. 24 x 17 cm, s. 451, nlb. 1, opr. brosz.
    Niewielkie otarcia opr., załamaine przedniej okł.
    16 PLN

  88. Historia Kościoła w Polsce. T. 1.: Cz. 1., Cz. 2. Pod red. ks. Bolesława Kumora i ks. Zdzisława Obertyńskiego. Poznań 1974 Pallotinum. 25 x 18 cm.
    Cz. 1. s. 464, opr. pł.
    Niewielkie przybrudzenia opr.
    Cz. 2. s. 512, opr. pł.
    Niewielkie przybrudzenia opr.
    Cz.1-2  56 PLN

  89. Idee przewodnie soborowej Konstytucji o Objawieniu Bożym. Praca zbior. Kraków 1968 Polskie Towarzystwo Teologiczne. 24 x 17 cm, s. 205, nlb. 3, opr. brosz.
    Opr. zakurzona, miejscami przybrudzona, nieco podniszczona na grzb. Piecz. wł.
    10 PLN

  90. II Krajowy Kongres Eucharystyczny. Pomoce teologiczno-duszpasterskie dla parafii. Pod red. bp Stanisława Napierały. Poznań 1987 Księgarnia Św. Wojciecha. 21 x 15 cm, s. 295, nlb. 1, opr. brosz.
    Przebarwienie grzb. opr., blok rozłamany. Piecz. wł. Podp. wł.
    10 PLN

  91. Imbach Josef: Czy Bóg jest odpowiedzią. Warszawa 1984 PAX. 17 x 12 cm, s. 162, nlb. 2, opr. brosz.
    Otarcia opr., przybrudzenia.
    10 PLN

  92. Jan Paweł II: Centesimus Annus. Komentarz ks. Józefa Majki. Wrocław 1991 Wyd. Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej. 19 x 11 cm, s. 133, nlb. 3, opr. brosz.
    8 PLN

  93. Jan Paweł II: Mężczyną i niewiastą stworzył ich. Chrystus odwołuje się do "serca". O Jana Pawła teologii ciała. Lublin 1987 Redakcja Wydawnictw KUL. 24 x 17 cm, s. 226, nlb. 2, opr. brosz.
    Jan Paweł II Naucza.
    14 PLN

  94. Jan XXIII: Dziennik duszy. Kraków 1965 "Znak". 20 x 14 cm, s. 406, nlb. 2, opr. pł., obwol.
    Obwol. przykurzona, podniszczona na obrzeżach, grzb. bloku przekrzywiony.
    14 PLN

  95. Jankowski A., Romaniuk K.: Kapłaństwo w Piśmie Świętym Nowego Testamentu. Katowice 1972 Wyd. Kurii Diecezjalnej/Nakł. Księgarni św. Jacka. 20 x 13 cm, s. 298, nlb. 2, opr. pł., obwol.
    Obwol. zakurzona, podniszczona na obrzeżach.
    14 PLN

  96. Jankowski Augustyn, O., OSB: Przy stole słowa 3. Orędzie czytań mszalnych na niedziele i święta. Okres zwykły. Niedziele 2-17. Kraków 2000 Wyd. Benedyktynów. 21 x 15 cm, s. 181, nlb. 3, opr. brosz.
    8 PLN

  97. Jelonek Tomasz, ks.: Biblijna historia zbawienia. Kraków 1987 Polskie Towarzystwo Teologiczne. 21 x 15 cm, s. 215, nlb. 1, opr. brosz.
    Otarcia opr. na obrzeżach.
    10 PLN

  98. Jelonek Tomasz, ks.: Biblijna historia zbawienia. Kraków 1991 Wyd. "Maszachaba". 21 x 15 cm, s. 198, nlb. 2, opr. brosz.
    Niewielkie otarcia opr. na obrzeżach, niewielkie złamania naroży okł.
    10 PLN

  99. Jelonek Tomasz: Wprowadzenie do Listów św. Pawła. Kraków 1998 WAM. 23 x 16 cm, s. 142, nlb. 2, opr. brosz.
    Seria: Myśl teologiczna.
    Lekkie otarcia opr. na obrzeżach.
    14 PLN

  100. Kaczmarek Lech, ks. dr: Istota i pochodzenie religii. Poznań 1958 Księgarnia św. Wojciecha. 21 x 15 cm, s. 320, opr. brosz.
    Opr. zakurzona, nieco podniszczona na obrzeżach, zaznaczenia w tekście. Podp. wł.
    14 PLN

  101. Kalendarium życia Karola Wojtyły. Oprac. ks. Adam boniecki MIC. Kraków 1983 "Znak". 21 x 14 cm, s. 909, nlb. 1, 47 ilustr. na wkładkach, opr. pł., obwol.
    Otarcia obwol., niewielkie podniszczenia na obrzeżach.
    14 PLN

  102. Kamieńśka Anna: Twarze księgi. Wyd. 2. Warszawa 1982 PAX. 20 x 13 cm, s. 172, nlb. 4, opr. pł?, obwol.
    Obwol. nieco podniszczona na obrzeżach. Piecz. wł.
    10 PLN

  103. Kania Kazimierz: Najpełniejsze godziny. Warszawa 1986 PAX. 20 x 13 cm, s. 295, nlb. 1, opr. brosz.
    Otarcia opr. na grzb., zaplamienie, opr. nieco przykurzona.
    10 PLN

  104. Kasper Walter: Jezus Chrystus. Warszawa 1983 PAX. 21 x 15 cm, s. 313, nlb. 3, opr. brosz.
    14 PLN

  105. Kasztelan Jan. ks. dr: Teologia fundamentalna. Kraków 1983 b.w. 21 x 15 cm, s. 148, nlb. 2, opr. brosz.
    8 PLN

  106. Katolicki katechizm dorosłych. Wyznanie wiary Kościoła. Wydany przez Niemiecką Konferencję Biskupów. Wyd. 2. Poznań 1991 Ks. Świętego Wojciecha. 21 x 15 cm, s. 438, nlb. 2, opr. brosz.
    14 PLN

  107. Każdej nocy, każdego dnia. Antologia polskiej liryki religijnej. T. 1-3. Warszawa 1989 Wyd. Przeglądu Powszechneg. 19 x 15 cm, s. 254, nlb. 2; s. 270, nlb. 2; s. 191, nlb. 1, opr. brosz., pudełko.
    Książki w stanie bardzo dobrym, pudełko zakurzone.
    T.1-3  30 PLN

  108. Kiełtyka Stanisław, SOCist.: Św. Franciszek z Asyżu. Kraków 1982 WAM. 20 x 13 cm, s. 241, nlb. 3, opr. brosz.
    Opr. nieco przykurzona, załamania okł.
    10 PLN

  109. Kluz Władysław, O. OCD: Ojciec Jan XXIII. Kraków 1978 WAM. 21 x 15 cm, s. 399, nlb. 1, opr. brosz.
    14 PLN

  110. Kłoczowski Jerzy: Chrześcijaństwo i historia. Wokół nurtów reformy chrześcijańskiej VIII-XX w. Kraków 1990 "Znak". 20 x 13 cm, s. 317, nlb. 5, opr. brosz.
    Opr. nieco przykurzona.
    19 PLN

  111. Kłoczowski Jerzy: Od pustelni di wspólnoty. Grupy zakonne w wielkich religiach świata. Warszawa 1987 "Czyelnik". 21 x 15 cm, s. 299, nlb. 5, ilustr., mapy, opr. pł., obwol.
    Cykl: Wielkie probelmy dziejów człowieka.
    Opr. nieco przykurzona, podniszczona na obrzeżach.
    14 PLN

  112. Kosidowski Zenon: Opowieści ewangelistów. Wyd. 3. Warszawa 1979 KAW. 21 x 15 cm, s. 368, opr. brosz.
    Otarcia, niewielkie załamania opr., przykurzenia.
    10 PLN

  113. Kościoły chrześcijańskie w Europie narodów. Materiały sympozjium ekumenicznego zorganizowanego w Opolu w dniach 6-7 XII 1991 przez Instytut Ekumeniczny KUL oraz Instytut Teologiczno-Pastoralny Filli KUL w Opolu. Red. P. Jaskóła, H. J. Sobczenko. Opole 1992 Wyd. Św. Krzyża. 24 x 17 cm, s. 124, opr. brosz.
    Sympozja 1.
    Opr. przykurzona.
    8 PLN

  114. Kościół katechizujący i katechizowany. Praca zbior. pod red. ks. Ignacego Deca. Wrocław 1983 Papieski Wydział Teologiczny. 21 x 15 cm, s. 286, nlb. 2, opr. brosz.
    Sympozja i sesje naukowe 10.
    12 PLN

  115. Kościół, katolicy i narodowy socjalizm. Praca zbior. pod red. Klausa Gotto i Konrada Repgena. Warszawa 1983 Ośrodek Dokumentacji i Studiów Społecznych. 21 x 15 cm, s. 129, nlb. 3, opr. brosz.
    Niewielkie otarcia opr.
    14 PLN

  116. Kowalczyk Andrzej: Wpływ typologii oraz tekstów Starego Testamentu na redakcję Ewangelii Świętego Mateusza. Gdańsk 1993 Wyd. "Stella maris". 24 x 17 cm, s. 191, nlb. 1, opr. brosz.
    Lekkie otarcia opr.
    10 PLN

  117. Kowalski Jan Wierusz: Chrześcijaństwo średniowieczne XI-XV wiek. Warszawa 1985 KAW. 17 x 12 cm, s. 209, nlb. 3, opr. brosz.
    Seria: Religie Świata.
    Otarcia opr.
    12 PLN

  118. Kowalski Jan Wierusz: Dramat a kult. Wyd. 2. Warszawa 1987 KAW. 17 x 12 cm, s. 174, nlb. 2, opr. brosz.
    Seria: Religie Świata.
    Niewielkie otarcia opr. na obrzeżach.
    10 PLN

  119. Kowalski Jan Wierusz: Katolicyzm nowożytny XV-XX wiek. Warszawa 1985 KAW. 17 x 12 cm, s. 204, nlb. 4, opr. brosz.
    Seria: Religie Świata.
    Niewielkie otarcia opr.
    10 PLN

  120. Kowalski Jan Wierusz: Poczet papieży. Warszawa 1985 KAW. 17 x 12 cm, s. 176, nlb. 4, opr. brosz.
    Seria: Religie Świata.
    Niewielkie otarcia opr.
    8 PLN

  121. Kowalski Jan Wierusz: Świat mnichów i zakonów. Wyd. 3. Warszawa 1987 KAW. 17 x 13 cm, s. 254, nlb. 2, opr. kart.
    Seria: Religie Świata.
    Otarcia opr.
    12 PLN

  122. Kowalski Stanisław: Od Mojżesza do Armii Zbawienia. Warszawa 1966 KiW. 19 x 11 cm, s. 181, nlb. 3, opr. brosz.
    Niewielkie podniszczenia opr. na obrzeżach.
    8 PLN

  123. Krenzer F.: Taka jest nasza wiara. Paris 1981 Éditions du Dialogue. 21 x 13 cm, s. 362, nlb. 6, opr. brosz.
    Seria: Znaki czasu T. 39.
    Zakurzone obrzeże bloku.
    23 PLN

  124. Księga Psalmów. Przłożył Jan Kochanowski. Toruń 1991 Wyd. "Dabar". 21 x 15 cm, s. 207, nlb. 1, opr. brosz.
    10 PLN

  125. Księga Psalmów. Tłum. z hebrajskiego Czesław Miłosz. Paris 1982 Éditions du Dialogue. 18 x 11 cm, s. 324, nlb. 4, opr. brosz. powlek.
    12 PLN

  126. Kudasiewicz Józef, ks.: Biblia, historia, nauka. Rozważania i dyskusje biblijne. Wyd. 2. Kraków 1987 "Znak". 20 x 13 cm, s. 431, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. nieco przykurzona.
    16 PLN

  127. Kudasiewicz Józef, ks.: Teologia ewangelii synoptycznych. Tom 1. Teologia Nowego Testamentu. Red. ks. Felisk Gryglewicz. Lublin 1986 RW KUL. 24 x 17 cm, s. 119, nlb. 1, opr. brosz.
    10 PLN

  128. Kultura życia wewnętrznego. Praca zbior. pod red. ks. Jana Kruciny. Wrocław 1983 Wyd. Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej. 21 x 15 cm, s. 259, nlb. 5, opr. brosz.
    Opr. nieco przykurzona.
    12 PLN

  129. Kumor Bolesław, ks.: Historia kościoła. Część 6. Czasy nowożytne. Kościół w okresie Absolutyzmu i Oświecenia. Lublin 1985 RW KUL. 24 x 17 cm, s. 307, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. przykurzona, otarcia opr. na obrzeżach.
    10 PLN

  130. Kwiatkowski Wincenty, ks.: Apologetyka totalna. Tom 1. Przedmiot i metody apologetyki nowoczesnej. Wyd. 3, uzup. i powiększ. Warszawa 1961 Akademia Teologii Katolickiej. 25 x 18 cm, s. 272, nlb. 2, opr. pł.
    Opr. lekko przykurzona, nieco przebarwiona na grzb.
    23 PLN

  131. Läpple Alfred: Od Księgi Rodzaju do Ewangelii. Wprowadzenie do lektury Pisma Świętego. Przekł. Juliusz Zychowicz. Wyd. 2. Kraków 1983 Znak. 20 x 12 cm, s. 486, nlb. 2, opr. brosz.
    Opr. zakurzona, miejscemi przybrudzona, blok rozłamany, opr. częściowo odchodzi od grzb. Podp. wł.
    16 PLN

  132. Langkammer Hugolin, O. OFM: . Warszawa 1976 PAX. 20 x 13 cm, s. 293, nlb. 1, opr. brosz.
    Niewielkie otarcia opr. na obrzeżach grzb.
    10 PLN

  133. Lec Zdzisław, ks.: Jezuici w Legnicy (1689-1776). Wrocław 2001 Papieski Wydział Teologiczny. 24 x 17 cm, s. 360, nlb. 2, opr. brosz.
    14 PLN

  134. Levie Jean: Ludzkie dzieje słowa Bożego. Warszawa 1972 PAX. 20 x 13 cm, s. 435, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. przykurzona, przebarwiona na grzb., otarcia opr. na obrzeżach. Podp. wł.
    12 PLN

  135. Lewandowski Edmund: Religie dalekiego i środkowego wschodu. Łódź 1986 Wyd, Towarzystwa Krzewienia Kultury Świeckiej. 20 x 15 cm, s. 79, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. zakurzona, przebarwiona, załamania naroży okł.
    8 PLN

  136. Lisowski Józef, ks.: Koncepcja męczeństwa w praktyce Kongregacji Sprawa Kanonizacyjnych. Wrocław-Rzym 1992 b.w. 24 x 17 cm, s. 258, nlb. 2, opr. brosz.
    24 PLN

  137. Lustiger Jean-Marie: Kazania paryskiego proboszcza. Kraków 1985 "Znak". 20 x 13 cm, s. 288, nlb. 4, opr. brosz.
    14 PLN

  138. Müller Gerhard Ludwig: Podręcznik Teologii Dogmatycznej. Traktat V. Chrystologia - nauka o Jezusie Chrystusie. Kraków 1988 PAX. 21 x 15 cm, s. XX, 509, nlb. 3, opr. brosz.
    Dwie składki bloku luzem, niewielkie załamania naroży okł., lekkie przybrudzenia obrzeży bloku.
    18 PLN

  139. Mackiewicz Józef: W cieniu krzyża. Warszawa 1990 Wyd. "Baza". 19 x 15 cm, s. 194, nlb. 2, opr. kart. powlek., obwol.
    Obwol. mocno podniszczona, opr. częściowo odchodzi od grzb., przybrudzone obrzeże bloku. Podp. wł.
    14 PLN

  140. Majka Józef, ks.: Etyka życia gospodarczego. Wyd. 2, uzup. Wrocław 1982 Wyd. Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej. 21 x 15 cm, s. 350, nlb. 2, opr. brosz.
    Opr. przykurzona.
    29 PLN

  141. Maloney George A., SJ: Tchnienie mistyki. Warszawa 1984 PAX. 17 x 12 cm, s. 197, nlb. 3, opr. brosz.
    12 PLN

  142. Manaranche Andre: Droga wolności. Zarys teologii życia duchowego. Warszawa 1973 PAX. 20 x 13 cm, s. 263, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. przykurzona, przebrwiona na grzb.
    10 PLN

  143. Manning Francis V.: Biblia-dogmat, mit czy tajemnica? Warszawa 1973 PAX. 20 x 13 cm, s. 286, nlb. 2, opr. brosz.
    Opr. przykurzona, przebarwiona na grzb., grzb. bloku przekrzywiony.
    12 PLN

  144. Marecki Józef: Zakony w Polsce. Kraków 2000 Universitas. 20 x 13 cm, s. 216, nlb. 4, opr. brosz.
    14 PLN

  145. Margul Tadeusz: Jak umierały religie. Szkice z tanatologii religii. Warszawa 1983 KiW. 19 x 10 cm, s. 367, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. przykurzona, miejscami przybrudzona.
    10 PLN

  146. Markiewicz Stanisław: Protestantyzm. Warszawa 1982 KAW. 17 x 12 cm, s. 298, nlb. 2, opr. brosz.
    Seria: Religie Świata.
    Otarcia opr., przebarwienia opr., opr. odchodzi od grz. Piecz. wł.
    12 PLN

  147. Martin George: Czytanie Pisma Świętego jako Słowa Bożego. Kraków 1984 Polskie Towarzystwo Teologiczne. 20 x 13 cm, s. 156, nlb. 4, opr. brosz.
    12 PLN

  148. Martino Ernesto De: Ziemia zgryzoty. Przyczynek do historii życia religijnego południowych Włoch. Warszawa 1971 KiW. 21 x 15 cm, s. 404, nlb. 4, frontispis, opr. pł.
    Seria religioznawcza.
    Opr. przykurzona, miejscam na obrzeżach przybrudzona.
    34 PLN

  149. Mascall Eric Lionel: Otwartość bytu. Teologia naturalna dzisiaj. Warszawa 1988 PAX. 20 x 13 cm, s. 330, nlb. 2, opr. brosz., obwol.
    Obwol. lekko przykurzona.
    24 PLN

  150. Mascall Eric Lionel: Sekularyzacja chrześcijaństwa. Warszawa 1970 PAX. 20 x 13 cm, s. 310, nlb. 2, opr. brosz.
    Opr. przykurzona, przebarwiona na grzb.
    14 PLN

  151. Materiały homiletyczne. Styczeń/luty. Rok A. Nr 154. Kraków 1996 Biuro POmocy Duszpasterskich Kurii Metropolitalnej. 21 x 15 cm, s. 188, nlb. 4, opr. brosz.
    Niewielkie otarcia opr.
    8 PLN

  152. Materiały pomocnicze do wykładów z biblistyki. Tom III. Lublin 1979 RW KUL. 24 x 17 cm, s. 256, nlb. 2, opr. brosz.
    Opr. przykurzona.
    10 PLN

  153. McDowell Josh, Steward Don: Odpowiedzi na trudne pyania. Kraków 1988 Towarzystwo Krzewienia Etyki Chrześcijańskiej. 21 x 15 cm, s. 247, nlb. 1, opr. brosz.
    Niewielkie otarcia opr. na obrzeżach.
    10 PLN

  154. McDowell Josh: Przewodnik do zrozumienia Twojej Biblii. Kraków 1990 Towarzystwo Krzewienia Etyki Chrześcijańskiej. 21 x 15 cm, s. 199, nlb. 1, opr. brosz.
    10 PLN

  155. Merton Thomas: Modlitwa kontemplacyjna. Poznań 1986 "W Drodze". 20 x 13 cm, s. 107, nlb. 5, opr. brosz.
    10 PLN

  156. Merton Thomas: Modlitwa kontemplacyjna. Poznań 1986 "W Drodze". 20 x 13 cm, s. 107, nlb. 5, opr. brosz.
    10 PLN

  157. Merton Thomas: Posiew kontemplacji (wyd. 2). Nikt nie jest samotną wyspą (wyd. 3). Kraków 1989 "Znak". 20 x 13 cm, s. 359, nlb. 5, opr. brosz.
    23 PLN

  158. Merton Thomas: Wybór wierszy. Kraków 1986 "Znak". 20 x 13 cm, s. 131, nlb. 1, opr. brosz.
    10 PLN

  159. Merton Thomas: Zapiski Współwinnego widza. Pierwsze wyd. pełne. Poznań 1994 "Rebis". 20 x 13 cm, s. 488, nlb. 8, opr. brosz.
    23 PLN

  160. Metropolita Andrzej Szeptycki. Studia i materiały. Pod red. Andrzeja A. Zięby. Kraków 1994 Nakł. PAU. 24 x 17 cm, s. 274, nlb. 2, 32 ilustr. na wkładkach, opr. brosz.
    23 PLN

  161. Michalec Julian. ks.: Aby życie mieli. Wybór kazań. Przemyśl-Wrocław 1990 Wyd. "Amag". 24 x 17 cm, s. 376, opr. brosz.
    Opr. przykurzona, otarcia opr.
    10 PLN

  162. Michalski Konstanty, ks.: Spotkania z prawdą. Kraków 1982 Polskie Towarzystwo Teologiczne. 21 x 15 cm, s. 295, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. przykurzona.
    10 PLN

  163. Mogilany 1989. Papers on the Deatd Sea Scrolls. Volume II. The Teacher of Righteousness. Literary Studies. Edited by Zdzisław Jan Kapera. Kraków 1991 The Enigma Press. 21 x 15 cm, s. 244, opr. brosz.
    Qumranica Mogilanensia Vol. 3.
    Otarcia opr.
    16 PLN

  164. Mokrzycki Bronisław: Droga chrześcijańskiego wtajemniczenia. Warszawa 1963 Akademia Teologii Katolickiej. 25 x 18 cm, s. 730, nlb. 2, opr. pł.
    Seria: Znaki spotkania z Bogiem.
    24 PLN

  165. More Tomasz: Pisma więzienne. Poprzedzone "Żywotem Tomasza More" napisanym przez Williama Ropera. Poznań 1985 "W Drodze". 20 x 13 cm, s. 189, nlb. 3, opr. brosz.
    12 PLN

  166. Moysa Stefan: Słowo zbawienia. Kraków 1974 "Znak". 20 x 13 cm, s. 272, nlb. 4, opr. pł., obwol.
    Seria: Teologia żywa.
    Obwol. nieco przykurzona, otarcia obwol. na obrzeżach.
    12 PLN

  167. Mysterium Christi 5. Liturgia uświęcenia czasu. Pod red. ks. Wacława Świerzawskiego. Kraków 1984 Polskie Towarzystwo Teologiczne. 24 x 17 cm, s. 214, nlb. 2, opr. brosz.
    Podniszcenia, przebarwienia opr.
    10 PLN

  168. Nègre Mireille: Między nibem a ziemią. Wspólpraca Mireille Taub. Poznań 1996 "W drodze". 20 x 13 cm, s. 138, nlb. 6, opr. brosz.
    10 PLN

  169. Na stolicy prymasowskiej w Gnieźnie i w Poznaniu. Szkice o prymasach Polski w okresioe niewoli narodowej i w II Rzeczypospolitej. Praca zbior. pod red. Feliksa Lenorta. Poznań 1982 Księgarnia Św. Wojciecha. 24 x 17 cm, s. 373, nlb. 3, ilustr. na wkładkach, opr. brosz.
    Opr. zakurzona, miejscami przybrudzona, karta przedtytuł. nieco odchodzi od bloku.
    24 PLN

  170. Nadolski Bogusław, ks.: Liturgika II. Liturgia i czas. Poznań 1991 Pallotinum. 24 x 17 cm, s. 278, nlb. 4, opr. brosz., powlek.
    16 PLN

  171. Nadolski Bogusław, ks.: Liturgika III. Sakramenty. Sakramentalia. Błogosławieństwa. Poznań 1992 Pallotinum. 24 x 17 cm, s. 318, nlb. 4, opr. brosz., powlek.
    16 PLN

  172. Nagy Stanisław. ks.: Kościół na drogach jedności. Wrocław 1985 Wyd. Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej. 21 x 15 cm, s. 392, opr. brosz.
    12 PLN

  173. Napiórkowski St. C., OFMConv.: Jak uprawiać teologię? Wyd. 2, popr. i uzup. Wrocław 1994 Wyd. Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej. 21 x 15 cm, s. 258, nlb. 2, opr. brosz.
    Niewielkie załamanie naroża tylnej okł.
    12 PLN

  174. Napiórkowski Stanisław Celestyn, OFMConv.: Wszyscy pod jednym Chrystusem. Ogólnokościelny dialog katolicko-luterański. CZeść 1: lata 1965-1981. Lublin 1985 RW KUL. 24 x 17 cm, s. 238, nlb. 2, opr. brosz.
    Teologia w dialogu 1.
    Opr. zakurzona, miejscami przybrudzona.
    12 PLN

  175. Nauka Soboru Watykańskiego II.(Z zarysie.) Poznań 1975 Księgarnia Św. WOjciecha. 24 x 17 cm, s. 144, opr. brosz.
    14 PLN

  176. Nie wszyscy są jednego ducha. Maurice C. Burrel: Wyzwanie kultów; John Allan: Medytacha transcendentalna - kosmiczne szalbierstwo. Joga - analiza chrześcijańska. Warszawa 1988 PAX. 20 x 13 cm, s. 289, nlb. 3, opr. brosz.
    Niewielkie otarcia opr. na obrzeżach.
    12 PLN

  177. Odrodzenie jest możliwe. Praca zbior. pod red. bpa Bohdana Bejze. Przedm. kard. Jóżef Glemp Prymas Polski. Warszawa 1988 Wyd. SS. Loretanek. 21 x 15 cm, s. 380, nlb. 4, opr. brosz.
    W nurcie zagadnień posoborowych Tom 18.
    10 PLN

  178. Ogórek Placyd Paweł, O., OCD: Przy stole słowa Bożego. Część 1. Okres Bożego Narodzenia w Wielkanocy. Warszawa 1989 Akademia Teologii Katolickiej. 21 x 15 cm, s. 256, opr. brosz.
    Cykl: Rozważania na wszyskie niedziele i święta roku liturgicznego.
    8 PLN

  179. Olejnik Stanisław, ks.: Teologia moralna 1. Wprowadzenie i idea wiodąca. Warszawa 1988 Wyd. Akademi Teologii Katolickiej. 21 x 15 cm, s. 278, nlb. 2, opr. brosz.
    Niewielkie otarcia opr. na obrzeżach.
    14 PLN

  180. Olejnik Stanisław, ks.: Teologia moralna 7. Moralność życia społecznego. Warszawa 1993 Wyd. Akademi Teologii Katolickiej. 21 x 15 cm, s. 394, nlb. 2, opr. brosz.
    Opr. lekko przykurzona, niewielkie otarcia opr. na obrzeżach.
    14 PLN

  181. Olszewski Daniel, ks.: Szkice z dziejów kultury religii. Katowice 1986 Księgarnia Św. Jacka. 24 x 17 cm, s. 291, nlb. 5, ilustr.: s. 24, opr. brosz.
    Otarcia opr. na obrzeżach.
    10 PLN

  182. Ozorowski Edward, bp: Kościół. Zarys eklezjologii katolickiej. Wrocław 1984 Wyd. Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej. 21 x 15 cm, s. 267, nlb. 1, opr. brosz.
    Podp. wł.
    10 PLN

  183. Panas Henryk: Według Judasza. (Apokryf.) Wyd. 2. Olsztyn 1975 "Pojezierze". 21 x 13 cm, s. 256, nlb. 2, opr. pł., obwol.
    Obwol. podniszczona, grzb. bloku nieco przekrzywiony.
    12 PLN

  184. Pasierb J.St.: Światło i sól. Paris 1983 Éditions du Dialogue. 21 x 13 cm, s. 301, nlb. 3, opr. brosz.
    Seria: Znaki czasu T. 43.
    Zakurzone obrzeże bloku.
    24 PLN

  185. Pastuszka Józef, ks.: Rozważania religijne. Bóg - Jezus Chrystus - życie chrześcijańskie. Poznań 1983 "Pallotinum". 21 x 15 cm, s. 207, nlb. 1, opr. brosz.
    Niewielkie otarcia opr. na obrzeżach.
    14 PLN

  186. Peiper Jozef: O trudnościach wiary - dzisiaj. Rozprawy i mowy. Warszawa 1994 PAX. 20 x 13 cm, s. 241, nlb. 3, opr. brosz.
    14 PLN

  187. Pełka Leonard: Śladami pierwotnych wierzeń. Warszawa 1963 Wyd. MON. 20 x 13 cm, s. 183, nlb. 1, ilustr. na wkładkach, opr. brosz.
    Opr. przykurzona.
    10 PLN

  188. Pierrard Pierre: Historia Kościoła Katolickiego. Wyd. 2. Warszawa 1984 PAX. 20 x 13 cm, s. 357, nlb. 3, opr. brosz.
    Opr. zakurzona.
    16 PLN

  189. Pietkun Witold, ks.: Dogmatyka katolicka. Warszawa 1954 PAX. 21 x 15 cm, s. 240, opr. brosz.
    Otarcia pr. na obrzeżach, przebarwienia grzb. opr., zbrązowienia w bloku. Podp. wł.
    10 PLN

  190. Pięć wielkich religii świata. Pod red. Emmy Brunner-Traut. Przekł. Jan Doktór. Wyd. 2. Warszawa 1987 PAX. 20 x 13 cm, s. 140, nlb. 4, opr. brosz.
    Opr. nieco przykurzona, otarcia opr. na obrzeżach.
    10 PLN

  191. Pilch Zygmunt, ks.: Wykład zasad kościelnej wymowy. Poznań 1958 Pallotinum. 22 x 15 cm, s. 471, nlb. 1, opr. brosz.
    Biblioteka Pomocy Seminaryjnych Tom III. Szkoła kaznodziejstwa T. 2.
    Niewielkie otarcia i podniszczenia opr. na obrzeżach. Piecz. wł.
    14 PLN

  192. Pisarek Stanisław, ks.: Cierpliwa wytrwałość w Nowym Testamencie. Katowice 1992 Księgarnia Św. Jacka. 21 x 15 cm, s. 359, nlb. 1, opr. brosz.
    Nieiwielkie otarcia opr. Dedyk. odaut.
    12 PLN

  193. Pismo Święte Nowego Testamentu. W przekładzie z języka greckiego. Oprac. zespół biblistów polskich z inicjatywy Benedyktynów tynieckich. Kalwaria Zebrzydowska 1990 "Calvarianum". 22 x 16 cm, s. 591, nlb. 1, 72 barwne ilustr. na wkładkach, opr. brosz., obwol.
    Ubytki obwol., podniszczenia, przebarwienia grzb. opr.
    10 PLN

  194. Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu w przekładzie z języków oryginalnych. Ewangelia według św. Mateusza. Tłum., wstęp i komentarz ks. Józef Homerski. Lublin 1995 RW KUL. 21 x 15 cm, s. 171, nlb. 5, opr. brosz.
    Biblia Lubelska. Wyd. 1.
    10 PLN

  195. Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu w przekładzie z języków oryginalnych. Księga Izajasza Tłum., wstęp i komentarz ks. Lech Stachowiak. Lublin 1991 RW KUL. 21 x 15 cm, s. 293, nlb. 3, opr. brosz.
    Biblia Lubelska. Wyd. 1.
    Otarcia opr. na obrzeżach, lekkie przybrudzenia obrzeży bloku.
    12 PLN

  196. Piwowarczyk Jan, ks.: Wobec nowego czasu. (Z publicystyki 1945-1950.) Kraków 1985 "Znak". 21 x 13 cm, s. 440, nlb. 4, opr. kart. powlek., obwol.
    12 PLN

  197. Podlewski Stanisław: Wierni Bogu i ojczyźnie. Duchowieństwo katolickie w walce o niepodległość Polski w II wojnie światowej. Wyd. 3. Warszawa 1985 Instytut Prasy i Wydawnict "Novum". 21 x 15 cm, s. 499, nlb. 1, ilustr. na wkładkach, opr. brosz., obwol.
    Otarcia obwol., podniszczenia na obrzeżach.
    14 PLN

  198. Popłatek Władysław, ks.: Istota sumienai według Pisma Św. Lublin 1961 TN KUL. 24 x 17 cm, s. 151, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. zakurzona, nieco podnsizczona na obrzeżach grzb. opr.
    10 PLN

  199. Posynodalna adhortacja apostolska "Vita Consecrata" Ojca Świętego Jana Pawła II do biskupów i duchowieństwa, do zakonów i zgromadzeń zakonnych, do stowarzyszeń życia apostolskiego, do instytutów świeckich oraz do wszystkich wiernych, o życiu konsekrowanym i jego misji w Kościele i w świecie. Kraków b.r.w. Wyd. św. Stanisława BM Archidiecezji Krakowskiej. 21 x 13 cm, s. 203, nlb. 5, opr. brosz.
    14 PLN

  200. Poupard Paweł, abp: Wprowadzenie do wiary katolickiej. Poznań 1983 Ks. św. Wojciecha. 21 x 15 cm, s. 46, nlb. 2, opr. brosz.
    8 PLN

  201. Powołanie chrześcijańskie. Zarys teologii moralnej. T. 1. Istota powołania chrześcijańskiego. Praca zbior. Wyd. 3. Częstochowa b.r.w. Częstochowskie Wydawnictwo Diecezjalne. 24 x 17 cm, s. 184, opr. brosz.
    Opr. nieco przykurzona, grzb. bloku nieco przekrzywiony.
    10 PLN

  202. Pryszmont Jan. ks.: Historia teologii moralnej. Warszawa 1987 Akademia Teologii Katolickiej. 21 x 15 cm, s. 396, opr. brosz.
    12 PLN

  203. Przekop Edmund, ks.: Wschodnie patriarchaty starożytne (IV-X w.). Warszawa 1984 PAX. 20 x 13 cm, s. 234, nlb. 2, opr. brosz.
    Lekkie otarcia obwol.
    14 PLN

  204. Quoist Michel: Między człowiekiem a Bogiem. Wrocław 1985 Wyd. Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej. 21 x 15 cm, s. 245, nlb. 3, opr. brosz.
    Opr. nieco przykurzona.
    12 PLN

  205. Rahner Karl, SI: Mały rok kościelny. Kraków 1986 WAM. 17 x 12 cm, s. 158, nlb. 2, opr. brosz.
    Opr. zakurzona.
    8 PLN

  206. Rahner Karl, Vorgrimler Herbert: Mały słownik teologiczny. Przekł. Tadeusz Mieszkowski, Paweł Pachciarek. Słowo wstępne ks. prof. Alfons Skowronek. Warszawa 1987 PAX. 25 x 17 cm, s. XXVI, 578 szpalt (po dwie na stronie), opr. kart. powlek., brosz.
    Otarcia, niewielkie podniszczenia obwol. na obrzeżach.
    23 PLN

  207. Rahner Karl: O możliwościah wiary dzisiaj. Kraków 1983 "Znak". 20 x 13 cm, s. 262, nlb. 6, opr. brosz.
    23 PLN

  208. Ranke Leopold van: Dzieje papiestwa w XVI-XIX wieku. T. 1-2. Przełożyli Jan Zarański i Zbigniew Żabicki. Wstęp Marian H. Serejski. Warszawa 1981 PIW. 21 x 16 cm, s. 553, nlb. 3; s. 510, nlb. 2, ilustr. na wkładkach, opr. pł.
    Seria: Klasycy historiografii.
    Opr. nieco przykurzona, t. 2. blok rozłam.
    T. 1-2  36 PLN

  209. Ratzinger Jóżef, kardynał: Służyć prawdzie. Myśli na każdy dzień. Poznań 1983 Księgarnia św. Wojciecha. 21 x 15 cm, s. 382, nlb. 2, opr. brosz.
    Otarcia opr. na obrzeżach, przykurzenia opr.
    14 PLN

  210. Religie Bliskiego Wschodu i dawnej Europy. Zarys dziejów. Warszawa 1981 "Iskry". 20 x 13 cm, s. 293, nlb. 3, opr. brosz.
    14 PLN

  211. Religijność ludowa. Ciągłość i zmiana. Praca zbior. pod red. ks. Władysława Piwowarskiego. Wrocław 1983 Wyd. Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej. 21 x 15 cm, s. 367, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. nieco przykurzona.
    14 PLN

  212. Renault Emmanuel: Święta Teresa z Avila. Kraków 1983 "Znak". 20 x 13 cm, s. 147, nlb. 5, opr. brosz.
    Opr. lekko przykurzona.
    10 PLN

  213. Riaud Alexis, CSSP: O działaniu Ducha Świętego w naszych duszach. Kalwaria Zebrzydowska 1989 Wyd. "Calvarianum". 21 x 15 cm, s. 123, nlb. 1, opr. brosz.
    Niewielkie podniszczenia opr.
    8 PLN

  214. Roczniki Nauk Społecznych. Tom III 1975. Lublin 1975 Towarzystwo Naukowe KUL. 24 x 17 cm, s. 248, nlb. 4, opr. brosz.
    12 PLN

  215. Rogalski Aleksander: Kościól Katolicki na Śląsku. Studia nad dziejami Diecezji Wrocławskiej. Warszawa 1955 PAX. 21 x 15 cm, s. 287, nlb. 1, mapy rozkł., opr. brosz.
    Opr. przykurzona, niewielkie uszkodzenie grzb. opr.
    14 PLN

  216. Rogowski Roman E., ks.: Światłość i tajemnica. Z problematyki teologii egzystencjonalnej. Katowice 1986 Księgarnia św. Jacka. 20 x 13 cm, s. 392, opr. brosz.
    Niewielkie otarcia opr. na obrzeżach.
    12 PLN

  217. Román José Mariá: Święty Wincenty a Paulo. Biografia. Kraków 1990 Instytut Wydawniczy Księży Misjonarzy "Nasza Przeszłość". 22 x 15 cm, s. 819, nlb. 1, opr. pł.
    Opr. zakurzona, miejscami przybrudzona.
    14 PLN

  218. Romaniuk Kazimierz, bp: Krótki zarys historii zbawienia. Warszawa 1987 Akademia Teologii Katolickiej. 21 x 15 cm, s. 287, nlb. 1, opr. brosz.
    Otarcia opr. na obrzeżach.
    10 PLN

  219. Romaniuk Kazimierz, bp: Soteriologia św. Pawła. Warszawa 1983 Akademia Teologii Katolickiej. 25 x 18 cm, s. 318, nlb. 2, opr. kart. powlek.
    16 PLN

  220. Romaniuk Kazimierz, ks.: Co to jest źródło Q? Warszawa 1983 Akademia Teologii Katolickeij. 21 x 15 cm, s. 163, nlb. 1, opr. brosz.
    10 PLN

  221. Romaniuk Kazimierz, ks.: Lekcje i ewangelie na niedziele i święta roku kościelnego. Komentarz. Poznań 1967 Księgarnia św. Wojciecha. 21 x 14 cm, s. 528, opr. pł., obwol.
    Otarcia obwol., podniszczenia na obrzeżach.
    12 PLN

  222. Roqueplo Philippe: O trudnościach wiary. Warszawa 1974 PAX. 20 x 13 cm, s. 332, opr. brosz.
    12 PLN

  223. Rouget A. M.: Msza święta dzisiaj. Kraków 1972 "Znak". 19 x 11 cm, s. 189, nlb. 3, opr. brosz.
    8 PLN

  224. Rusecki Marian, ks.: Wiarygodność chrześcijaństwa 1. Z teorii teologii fundamentalnej. Lublin 1994 TN KUL. 24 x 17 cm, s. 197, nlb. 1, opr. brosz.
    Towarzystwo Naukowe Katolickeigo Uniwersytetu Lubelskiego. Prace Wydziału Teologicznego 106.
    Otarcia opr. na obrzeżach.
    12 PLN

  225. Rzeszewski Marian, ks.: Kaznodziejstwo. Zagadnienia wybrane. Warszawa 1957 PAX. 25 x 18 cm, s. 379, nlb. 5, opr. brosz.
    Otarcia opr., podniszczenia na obrzeżach, grzb. bloku nieco przekrzywiony. Piecz. wł.
    14 PLN

  226. Salij Jacek O.: Dekalog. Poznań 1990 Ks. św. Wojciecha. 17 x 12 cm, s. 117, nlb. 3, opr. brosz.
    Seria: Drogowskazy wiary.
    Opr. nieco przykurzona.
    10 PLN

  227. Salij Jacek OP: Rozpacz pokonana. Poznań 1983 "W Drodze". 20 x 13 cm, s. 295, nlb. 5, opr. brosz.
    Niewielkie otarcia opr., przykurzenia.
    18 PLN

  228. Salij Jacek, OP: Rozmowy ze świętym Augustynem. Poznań 1985 "W Drodze". 20 x 13 cm, s. 253, nlb. 3, opr. brosz.
    12 PLN

  229. Saux Henri Le, Monchanin Jules: Benedyktyński Aśram. Kraków 1986 "Znak". 20 x 13 cm, s. 155, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. nieco przykurzona.
    12 PLN

  230. Saux Henri Le, Monchanin Jules: Benedyktyński Aśram. Wybór, oprac. przekład Janina Mroczkowska. Kraków 1986 "Znak". 20 x 13 cm, s. 155, nlb. 1, ilustr. na wkładkach, opr. brosz.
    Opr. nieco przykurzona, przebarwiona na grzb.
    10 PLN

  231. Schelkle Karol Herman: Teologia Nowego Testamentu. T. 1. Stworzenie. T. 2. Bóg był w Chrystusie. T. 3. Etos. Kraków 1984 WAM. 20 x 13 cm, s. 190, nlb. 2; s. 343, nlb. 1; s. 341, nlb 3, opr. brosz.
    Opr. lekko przykurzone, przebarwione na obrzeżach i grzb.
    T. 1-2   24 PLN

  232. Schenk Wacław, ks.: Liturgia sakramentów świętych. Część II. Paenitentia Chrostiana. Pokuta i chorych namaszczenie. Consecratio Mundi. Kapłaństwo i małżeństwo. Lublin 1964 TN KUL. 24 x 17 cm, s. 172, nlb. 4, opr. brosz.
    Opr. przykurzona.
    10 PLN

  233. Sherrill John L. (współautor książki "Krzyż i sztylet"): Oni mówią innymi językami. Warszawa 1990 Instytut Wydawniczy "Agape". 21 x 14 cm, s. 140, nlb. 4, opr. brosz.
    Opr. przykurzona, blok rozłamany na kila części, część kart luzem.
    10 PLN

  234. Sinka Tarsycjusz, ks. CM: Zarys liturgiki. Wyd. 2. Gośckikowo-Paradyż 1988 Gorzkowskie Wyższe Seminarium Duchowne. 24 x 17 cm, s. 392, opr. brosz.
    Obrzeża bloku nieco przykurzone.
    14 PLN

  235. Siostra Łucja mówi o Fatimie. Wspomnienia śiostry Łucji. Zebrał O. Ludwik Kondor SVD. Wyd. 3. Fatima[?] 1989 b.w. 21 x 15 cm, s. 274, nlb. 2, opr. brosz.
    10 PLN

  236. Siwek Paweł, ks.: Wieczory paryskie. Poznań 1960 Pallotinum. 20 x 13 cm, s. 447, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. przykurzona.
    23 PLN

  237. Skarga Piotr: Kazania Sejmowe. b.m.w. b.r.w. b.w. 20 x 15 cm, s. 196, opr. brosz.
    Opr. nieco przykurzona, przebarwiona.
    12 PLN

  238. Skowronek Alfons: Światła ekumenii. Spotkania z Teologią. Warszawa 1984 PAX. 20 x 13 cm, s. 419, nlb. 1, opr. brosz.
    Lekkie otarcia opr., niewielkie ubytki grzb. opr.
    10 PLN

  239. Słomka Walerian, ks.: Świętość na świeckiej drodze życia. Poznań 1981 Pallotinum. 21 x 15 cm, s. 260, opr. brosz.
    Otarcia opr. na obrzeżach.
    10 PLN

  240. Sobór Watykański II. Konstytucje. Dekrety. Deklaracje. Tekst polski. Wyd. 3. Poznań b.r.w. (imprimatur 1967 r.) Pallotinum. 22 x 16 cm, s. 768, opr. brosz., powlek.
    28 PLN

  241. Socha Paweł, Latała Andrzej, Filas Ryszard: Religijność osób autonomicznych i nieautonomicznych. Studium empiryczne. Kraków 1991 Zakład Wydawniczy "Nomos". 21 x 15 cm, s. 182, 13 rys., opr. brosz.
    Opr. przykurzona.
    10 PLN

  242. Spojrzenia na współczesną rodzinę w Polsce w kontekście wskazań posoborowych. Skąd wyszedłem - kim jestem - co przekazuję. Dobór , opracowanie, układ Antoni Podsiad i Amelia Szafrańska. Warszawa 1981 PAX. 25 x 18 cm, s. 344, nlb. 4, opr. pł., obwol.
    Obwol. przykurzona, nieco podniszczona na obrzeżach, niewielkie odklejenie tylnej wykl.
    16 PLN

  243. Spotkania z Chrystusem. Podręcznik metodyczny dla katechety pod red. ks. Jana Charytańskiego SJ, ks. Romana Murawskiego SDB, ks. Andrzeja Spławskiego SJ. Warszawa 1986 Akademia Teologii Katolickiej. 24 x 17 cm, s. 296, opr. brosz.
    Seria: Spotkania z Bogiem.
    10 PLN

  244. Statut Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. Oprac. i komentarz ks. Jan Dyduch. Kraków 1992 b.w. 21 x 15 cm, s. 135, nlb. 1, opr. brosz.
    12 PLN

  245. Stein Edyta: S. Teresa Benedykta od Krzyża OCD. Pisma. T. 1-2. Kraków 1982 Wyd. OO. Karmelitów Bosych. 20 x 13 cm, s. 397, nlb. 3; s. 435, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. przykurzona, niewielkie otarcia opr.
    T. 1-2.  38 PLN

  246. Steinmann Jean: Paweł z Tarsu. Kraków 1965 "Znak". 20 x 13 cm, s. 237, nlb. 3, opr. brosz.
    Opr. podniszczona, odchodzi od grzb., obrzeża bloku przybrudzone.
    10 PLN

  247. Strąkowski Henryk, ks. bp: Chrystus - baranek w Piśmie Świętym. Lublin 1961 TN KUL. 24 x 17 cm, s. 151, nlb. 3, opr. brosz.
    Opr. nieco przykurzona.
    10 PLN

  248. Stryjkowski Julian: Odpowiedź. Poznań 1982 "W Drodze". 20 x 13 cm, s. 114, nlb. 2, opr. brosz., obwol.
    Blok. rozłamany.
    10 PLN

  249. Swierzawski Stefan: Eklezjologia późnośredniowieczna na rozdrożu. Kraków 1990 Polskie Towarzystwo Teologiczne. 24 x 17 cm, s. 244, ilustr. na wkładkach, opr. brosz.
    Lekkie otarcia opr.
    16 PLN

  250. Synowiec Juliusz St., OFMConv. O.: Na początku. Wybrane zagadnienia z Pięcioksięgu. Warszawa 1987 Akademia Teologii Katolickeij. 24 x 17 cm, s. 296, opr. brosz.
    10 PLN

  251. Szafrański Adam Ludwik, ks.: Kairologia. Zarys nauki o Kościele w świecie współczesnym. Lublin 1990 TN KUL. 24 x 17 cm, s. 478, nlb. 2, opr. brosz.
    Rozprawy Wydziału Teoloogiczno-Kanonicznego 85.
    Otarcia opr., niewielkie zagięcia naroża, blok rozłamany, część kart luzem (te nieco podniszczona na obrzeżach).
    16 PLN

  252. Szafrański Adam Ludwik, ks.: Teologia liturgii eucharystycznej. Lublin 1974 KUL. 24 x 17 cm, s. 267, nlb. 5, opr. brosz.
    Pod. wł.
    12 PLN

  253. Szafrański Włodzimierz: Pradzieje religi w Polsce. Warszawa 1979 "Iskry". 20 x 13 cm, s. 421, nlb. 3, opr. kart. powlek., obwol.
    Otarcia obwol. na obrzeżach. Opr. nieco odchodzi od grzb.
    23 PLN

  254. Szarewska Berta: Stare i nowe religie w tropikalnej i południowej Afryce. Warszawa 1971 KiW. 18 x 11 cm, s. 533, nlb. 3, opr. brosz.
    Opr. przykurzona, nieco otarta na obrzeżach.
    23 PLN

  255. Szpet Jan: Dydaktyka katechezy. Poznań 1999 Wyd. UAM. 24 x 17 cm, s. 326, nlb. 10 opr. brosz.
    Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydział Teologiczny. Biblioteka Pomcy Naukowych 15.
    Niewielkie otarcia opr. na obrzeżach.
    18 PLN

  256. Sztafrowski Edward. ks.: Chrześcijańskie małżeństwo. Pomoce prawo-pastoralne. Warszawa 1985 Akademia Teologii Pastoralnej. 24 x 17 cm, s. 357, nlb. 3, opr. brosz.
    Opr. zakurzona.
    10 PLN

  257. Szymanek E, ks.: Wykład Pisma Świętego Nowego Testamentu. Poznań 1990 Pallotinum. 24 x 17 cm, s. 527, nlb. 1, opr. brosz., powlek.
    Obrzeża bloku przykurzone, nieznacznie miejscami podniszczone.
    23 PLN

  258. Szyszko-Bohusz Andrzej: Hinduizm, buddyzm, islam. Wrocław 1990 Ossolineum. 21 x 15 cm, s. 222, nlb. 2, opr. brosz.
    14 PLN

  259. Św. Jan od Krzyża, doktor kościoła: Dzieła. Tom 1. Droga na Górę Karmel - Noc ciemna. Tom 2. Pieśń duchowa - Żywy płomień miłości - Dzieła pomniejsze. Z hiszp. przełożył O. Bernard od Matki Bożej. Wyd. 3, popr. i uzup. Kraków 1975 Wyd. Karmelitów Bosych. 20 x 13 cm, s. 531, nlb. 1; s. 518, nlb. 2, frontispis, opr. brosz.
    Opr. przykurzone (t. 1. opr. nieco przybrudzona).
    T. 1-3   34 PLN

  260. Św. Tomasz z Akwinu: Dzieła wybrane. Tłum. i oprac. Jacek Salija OP. Poznań 1984 "W Drodze". 25 x 17 cm, s. 366, nlb. 2, opr. pł.
    28 PLN

  261. Św. Tomasz z Akwinu: Wykład pacierza. Poznań 1987 "W Dordze". 20 x 13 cm, s. 157, nlb. 3, opr. brosz.
    12 PLN

  262. Świerzawski Stefan: Święty Tomasz na nowo odczytany. Wykłady w Laskach. Kraków 1983 "Znak". 20 x 13 cm, s. 219, nlb. 5, opr. brosz.
    Opr. przykurzona, niewielkie podniszczenia na obrzeżach.
    14 PLN

  263. Świerzawski Wacław, ks.: Pro Cuius Amore. Myślenie, modlitwa, czyn. Wrocław 1984 Wyd. Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej. 21 x 15 cm, s. 362, nlb. 2, opr. brosz.
    Opr. lekko przykurzona, nieco przebarwiona na grzb.
    12 PLN

  264. Świerzawski Wojciech, ks.: Różne rodzaje posługiwania, ale jeden Pan. Kraków 1985 WAM. 24 x 17 cm, s. 390, nlb. 2, opr. brosz.
    Spotkania Boga i ludzi w słowie i czynie. T. I. Eucharystia Chrystusa i Kościoła. Cz. 2.
    Podp. wł.
    14 PLN

  265. "Tak mówi Bóg". Ogólne wiadomości o Piśmie świętym. Praca zbior. pod red. ks. Michała Petera. Poznań 1981 Księgarnia Świętego Wojciecha. 19 x 12 cm, s. 215, nlb. 1, opr. brosz.
    10 PLN

  266. Talec Pierre: Bóg przychdzi z przyszłości przekazywać nadzieję. Skopiowano z Pallotyńskiego wydania w Paryżu. Warszawa 1982 Wydział Duszpasterstwa Kurii Metroppolitalnej Warszawskiej. 20 x 13 cm, s. 123, nlb. 1, opr. brosz.
    Niewielkie otarcia opr.
    8 PLN

  267. Teoretyczne założenia katechezy młodzieżowej. Praca zbior. pod red. ks. Romana Murawskiego SDB. Warszawa 1989 Wyd. Salezjańskie. 24 x 17 cm, s. 417, nlb. 3, opr. brosz., obwol.
    Otarcia opr., podniszczenia na obrzeżach.
    24 PLN

  268. Terlecki Tymon: Krytyka personalistyczna. Egzystencjalizm chrześcijański. Kraków 1987 "Znak". 20 x 13 cm, s. 81, nlb. 3, frontispis, opr. brosz.
    Biblioteka "Więzi" Tom 58.
    8 PLN

  269. Testa Benedetto: Sakramenty kościoła. Przekł. i oprac. ks. Lucjan Balter SAC. Poznań 1998 Pallotinum. 21 x 15 cm, s. 384, opr. brosz.
    Podręczniki Teologii Katolickiej Tom 9.
    23 PLN

  270. Thurian Max: O Eucharystii i modlitwie. Kraków 1987 "Znak". 20 x 13 cm, s. 175, nlb. 5, opr. brosz.
    Opr. nieco przykurzona.
    8 PLN

  271. Tokarczuk Ignacy, bp.: Moc i wytrwałość. Kraków 1988 "Znak". 20 x 13 cm, s. 223, nlb. 5, opr. brosz.
    10 PLN

  272. Tokarczyk A.: Religie współczesnego świata. Warszawa 1978 MAW. 22 x 12 cm, s. 193, nlb. 3, opr. brosz.
    Otarcia, podniszczenia opr. na obrzeżach, opr. nieco odchodzi od grzb., blok rozł.
    12 PLN

  273. Tokarczyk Andrzej: Ewangelicy polscy. Warszawa 1988 Wyd. "Interpress". 20 x 14 cm, s. 134, nlb. 2, opr. brosz.
    Opr. nieco przykurzona.
    10 PLN

  274. Tokarczyk Andrzej: Marcin Luter. Warszawa 1985 KAW. 17 x 12 cm, s. 204, nlb. 4, opr. brosz.
    Seria: Religie Świata.
    Niewielkie otarcia opr. na obrzeżach.
    10 PLN

  275. Turkanik Henryk: Księga objawienia. Systematyczny wykład Apokalipsy. Jastrzębie Zdrój 1993 Nakł. Seminarium Biblijnego Kościoła Wolnych Chrześcijan. 21 x 15 cm, s. 426, nlb. 6, opr. brosz.
    Opr. nieco przykurzona, przybrudzone obrzeża bloku, podkreślenia i zaznaczenia w tekście.
    16 PLN

  276. Turowicz Jerzy: Kościół nie jest łodzią podwodną. Wybór publicystyki z lat 1964-1987. Wybór Józefa Hennelowa. Kraków 1990 "Znak". 20 x 13 cm, s. 418, nlb. 2, opr. brosz.
    12 PLN

  277. Tyloch Witold: Bogowei czterech stron świata. Łódź 1988 Wyd. Łódzkie. 21 x 15 cm, s. 273, nlb. 3, 63 ilustr. na wkładkach, opr. brosz.
    Opr. zakurzona, przebarwiona na grzb., blok rozłamany.
    14 PLN

  278. Tyloch Witold: Dzieje ksiąg Starego Testamentu. Szkice z krytyki biblijnej. Wyd. 2. Warszawa 1985 KiW. 20 x 13 cm, s. 461, nlb. 3, opr. brosz.
    Niewielkie otarcia opr. na obrzeżach.
    16 PLN

  279. Voillaume Rene: Rekolekcje watykańskie. Kraków 1978 "Znak". 20 x 13 cm, s. 214, nlb. 2, opr. brosz.
    Opr. lekko przykurzona.
    10 PLN

  280. W kręgu dobrej nowiny. Pod red. ks. Jana Szlagi. Lublin 1984 RW KUL. 22 x 15 cm, s. 263, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. przykurzona, otarcia opr. na obrzeżach.
    10 PLN

  281. W nurcie zagadnień posoborowych. Tom 2. Praca zbior. pod red. Bohdana Bejze biskupa sufragana łódzkiego. Warszawa 1968 Wyd. SS. Loretanek-Benedyktynek. 21 x 15 cm, s. 557, nlb. 3, opr. brosz.
    Opr. nieco przykurzona.
    16 PLN

  282. Weron Eugeniusz. ks.: Apostolstwo katolickie. Zarys teologii apostolstwa. Poznań 1987 Pallotinum. 21 x 15 cm, s. 236, nlb. 4, opr. brosz.
    Opr. przykurzona.
    10 PLN

  283. Wiara kościoła. Biskupi francuscy komentują wyznanie wiary. Przedmowa Roger Etchegaray, arcybiskup Marsyli. Warszawa 1985 PAX. 20 x 13 cm, s. 445, nlb. 3, opr. brosz., obwol.
    Otarcia obwol., niewielkie podniszczenia na obrzeżach.
    10 PLN

  284. Wiara Kościoła. Biskupi francuscy komentują wyznanie wiary. Przedmowa Roger Etchegaray, arcybiskup Marsylii. Warszawa 1985 PAX. 20 x 13 cm, s. 445, nlb. 3, opr. brosz., obwol.
    Niewielkie otarcia obwol.
    14 PLN

  285. Williams Glanville: Świętość życia a prawo karne. Z przedmową prof. dr Tadeusza Kielanowskiego. Uzupełnienie prof. dr Jerzy Sawicki: "Z probelmatyki lekarskiej w polskim prawie karnym". Warszawa 1960 PZWL. 21 x 14 cm, s. 354, nlb. 2, opr. pł., obwol.
    Obwol. zakurzona, naddarta - naprawiana, blok w stanie dobrym.
    34 PLN

  286. Wilson Ian: Całun turyński. Kraków 1983 WAM. 21 x 14 cm, s. 279, nlb. 1, opr. pł., obwol.
    Niewielkie otarcia obwol. na obrzeżach.
    10 PLN

  287. Wisłocki Jerzy: Konkordat polski 1993. Tak czy nie? Poznań 1993 Kantor Wydawniczy SAWW. 20 x 13 cm, s. 240, opr. brosz.
    14 PLN

  288. Witek Stanisław. ks.: Teologia życia duchowego. Lublin 1986 TN KUL. 24 x 17 cm, s. 471, nlb. 1, opr. brosz.
    Rozprawy Wydzialu Teologiczno-Kanonicznego 75.
    Opr. lekko przykurzona.
    16 PLN

  289. Witkowski Tadeusz: By nie odpaść z grupy o charakterze religijnym. (Uwarunkowania trwałego kontaktu.)Lublin 1994 TN KUL. 24 x 17 cm, s. 187, nlb. 1, opr. brosz.
    10 PLN

  290. Woroniecki Jacek, OP: Katolicka etyka wychowawcza. T. 1. Etyka ogólna. T. 2. Cz. 1. Eyka szczegółowa. T. 2. Cz. 2. Etyka szczegółowa. Lublin 1986 RW KUL. 21 x 15 cm, s. X, 420; s. 473, nlb. 7; s. 446, nlb. 2, opr. brosz.
    Otarcia opr., niewielkie załamania naroży okł.
    T. 1-3  64 PLN

  291. Woronowski Franciszek, ks.: Zarys teologii pastoralnej. T. 1-3. Warszawa 1984 Wyd. Sióstr Urszulanek. 21 x 15 cm, s. 511, nlb. 1; s. 557, nlb. 3; s. 567, nlb. 1, opr. brosz.
    Górna część bloku przykurzona, generalnie stan bardzo dobry.
    73 PLN

  292. Wstęp ogólny do pisma świętego. Red. Ks. Jan Szlaga. Poznań 1986 Pallotinum. 24 x 17 cm, s. 332, nlb. 4, opr. brosz., powlek.
    Obrzeża bloku przykurzone, nieznacznie podniszczone.
    23 PLN

  293. Wyczawski Hieronim Eug. OFM: Bernardyni polscy. Tom III. 1772-1946. Kalwaria Zebrzydowska 1992 Wyd. OO. Bernardynów "Calvarianum". 24 x 17 cm, s. 572, nlb. 4, opr. brosz.
    Lekkie otarcia opr.
    14 PLN

  294. Zakony benedyktyńskie w Polsce. Krótka historia. Kraków 1981 Nakł. Opactwa Benedyktynów w Tyńcu. 24 x 17 cm, s. 322, nlb. 2, ilustr. w tekście i na wkładkach, opr. brosz.
    12 PLN

  295. Ziółkowski Zeneon: Najtrudniejsze stronice Biblii. Słowo wstępne ks. prof. Jan Stępień. Warszawa 1989 PAX. 21 x 16 cm, s. 472, nlb. 4, opr. pł., obwol.
    Obwol. przykurzona, mocno podniszczona na obrzeżach.
    23 PLN

  296. Zuberbier A., ks.: Wierzę... Dogmatyka w zarysie. Katowice 1969 Wyd. Kurii Diecezjalnej/Nakł. Księgarnii św. Jacka. 20 x 14 cm, s. 438, nlb. 2, opr. pł., obwol.
    Obwol. mocno podniszczona, podklejana, obrzeża bloku zakurzone.
    14 PLN

  297. Zuberbier Andrzej, ks.: Teologia dzisiaj. Katowice 1985 Kuria Diecezjalna. 20 x 13 cm, s. 424, nlb. 4, opr. brosz.
    Opr. przykurzona, niewielkie załamania okł.
    12 PLN

  298. Związek Jan, ks.: Katolickie Stowarzyszenia Społeczne w Diecezji Częstochowskiej (1925-1939). Częstochowa 1994 Częstochowskie Towarzystwo Naukowe. 24 x 17 cm, s. 201, nlb. 1, opr. brosz.
    Rozprawy monograficzne 2.
    Opr. zakurzona, przybrudzona.
    10 PLN

  299. Zwoliński Andrzej, ks.: Katolicka nauka społeczna. Wyd. 2, popr. i rozszerz. Kraków 1992 b.w. 21 x 15 cm, s. 123, nlb. 5, opr. brosz.
    Opr. nieco przykurzona.
    8 PLN

  300. Żychiewicz: Dom Ojca. Rok Mateusza. Rok Marka. Rok Łukasza. Wyd. 2. Kraków 1983 "Znak". 20 x 13 cm, s. 541, nlb. 3, opr. brosz.
    Lekkie otarcia opr. na obrzeżach.
    19 PLN

    do góry
VERBUM
Antykwariat Naukowy