Antykwariat Naukowy "VERBUM" - zaprasza!

    Aktualizacja: 7 marca 2005 r.

    Medycyna do góry

  1. Ahlfeld F.: Lehrbuch der Geburtshilfe zur Wissenschaftlichen und Praktischen Ausbildung für Ärzte und Studierende. Wyd. drugie przerobione. Leipzig 1898 Verlag von Fr. Wilh. Grunow. 27 x 19 cm, s. 638, 388 ilustr. w tekście, 16 wykresów w tekście, opr. pł. powlek.
    Piecz. wł.
    60 PLN

  2. Altenberger Stanisław, prof. dr med.: Podręcznik okulistyki dla studentów akademii medycznych. Warszawa 1955 PZWL. 24 x 17 cm, s. 222, nlb. 2, 71 ilustr. cz.-b. w tekście, 91 barwnych ilustr. na 32 tabl., opr. brosz.
    10 PLN

  3. Antagoniści wapnia. Pod red. Marka Sznajdermana i Wojciecha Rewerskiego. Warszawa 1993 Wydawnictwo Lekarskie PZWL. 21 x 15 cm, s. 123, nlb. 1, opr. brosz.
    6 PLN

  4. Biegański Władysław: Wykłady o chorobach zakaźnych. Tom 2. Grypa. Zapalenie płuc włóknikowe. Gruźlica. Dezynterya. Cholera. Zapalenie opon mózgowordzeniowych nagminne. Tężec. Zimnica. Zakażenie wąglikowe. Nosacizna. Wścieklizna. Warszawa 1901 Wydawnictwo Gazety Lekarskiej. 25 x 18 cm, s. 619, nlb. 1, VI, nlb. 2, opr. bibl.
    Opr. przybrudzona, deformacja bloku (efekt zaczytania). Generalnie stan bloku dobry.
    68 PLN

  5. Bier, Braun, Kümmell: Chirurgische Operationslehre. Band VI. Die Operationen an den Extremitäten. Wyd. 7, na nowo opracowane. Leipzig 1958 Johann Ambrosius Barth. 28 x 20 cm. s. 739, nlb. 5, 978 ilustr. cz-b. w tekście (w tym kilka kolorowanych), opr. psk.
    Otarcia opr., podniszczenia grzb. opr. na obrzeżach.
    80 PLN

  6. Choróbski Jerzy: Patomechanizm i lecznie chirurgiczne ruchów mimowolnych. Warszawa 1957 PZWL. 24 x 17 cm, s. 163, nlb. 1, 57 ryc. w tekście, streszczenie w j. ang., opr. brosz.
    10 PLN

  7. Chroboczek Jadwiga, Zagórski Włodzimierz: Wirusologia molekularna. Warszawa 1983 PWN. 24 x 17 cm, s. 371, nlb. 1, ilustr. w tekście i na tabl., 2 zał. - tabl. rozkł., opr. brosz.
    16 PLN

  8. Dawidowicz Aleksander: Cukrzyca. Warszawa 1980 WP. 18 x 11 cm, s. 253, nlb. 3, opr. brosz. Biblioteka Wiedzy Współczesnej OMEGA Tom 288.
    8 PLN

  9. Dermatologia. T. 1., T. 2. Pod red. prof. dr hab. med. Franciszka Miedzińskiego. Warszawa 1982 PZWL. 25 x 18 cm, s. XII, 462, nlb. 2; s. XII, 465-899, nlb. 1, opr. kart. powlek.
    T. 1-2  20 PLN

  10. Endokrynologia kliniczna. T. 1., T. 2. Pod red. W. Hatwiga. Wyd. 3, unowocześnione. Warszawa 1984 PZWL. 25 x 18 cm, s. XVI, 620, XII, 621-1252, opr. pł., obwol.
    30 PLN

  11. Endoskopia w ginekologii i położnictwie. Podręcznik dla lekarzy i studentów. Pod red. T. Pisarskiego i J. Skrzypaczaka. Poznań 1992[?] Akademia Medyczna. 24 x 17 cm, s. 148, nlb. 2, 85 ilustr. cz.-b. w tekście, 18 tab. w tekście, 89 barwnych ilustr. na pap. kredowym, na 7 tabl., opr. brosz.
    10 PLN

  12. Geselewicz A. M., prof.: Operacyjna chirurgia na szczeblu związków taktycznych i armii z zarysem anatomo-chirurgicznym. Przekł. z ros. pod red. pł. doc. Karola Szaniewicza. Warszawa 1952 Wydawnictwo MON. 25 x 17 cm, s. 458, nlb. 6, opr. brosz.
    Dedyk. Egz. nierozc.
    30 PLN

  13. Ginekologia Pod red. Rudolfa Klimka. Wyd. 2. Warszawa 1982 PZWL. 25 x 18 cm, s. 731, nlb. 1, opr. pł., obwol. Druk. na pap. kred.
    Obwol. nieco podniszczona, Blok poluźniony, nieco odchodzi od opr.
    43 PLN

  14. Gutt Romuald Wiesław: O zdrowych i chorych. Kraków 1977 Wyd. Literackie. 20 x 13 cm, s. 152, nlb. 4, opr. brosz.
    Opr. lekko przykurzona, niewielkie otarcia opr. na obrzeżach.
    10 PLN

  15. Historia medycyny. Pod red. Tadeusza Brzezińskiego. Warszawa 1988 PZWL. 25 x 18 cm, s. 519, nlb. 1, liczne ilustr., opr. kart. powlek., obwol.
    Otarcia i niewielkie podniszczenia opr. na obrzeżach.
    48 PLN

  16. Indulski Janusz, Leowski Jerzy: Podstawy medycyny społecznej. Warszawa 1971 PZWL. 25 x 18 cm, s. 655, nlb. 1, opr. pł., obwol.
    Obwol., górne obrzeże bloku przykurzone.
    24 PLN

  17. Inhibicja enzymu konwertującego angiotensynę a choroba niedokrwienna serca. pod red. K. Foxa i W. J. Remme'a. Gdańsk 2000 Via Medica. 21 x 15 cm, s. 66, nlb. 2, opr. brosz.
    6 PLN

  18. Jabłoński Leon: Słownik mikrobiologii lekarskiej. Wyd. 2. Warszawa 1984 PZWL. 20 x 13 cm, s. 439, nlb. 1, opr. kart. powlek.
    18 PLN

  19. Jankowski Kazimierz: Człowiek i choroba. Psychofizjologiczne problemy przewlekłej choroby, inwalidztwa i rejhabilitacji. Warszawa 1975 PWN. 20 x 13 cm, s. 222, nlb. 2, opr. brosz.
    Opr. zakurzona.
    12 PLN

  20. Jegorow P. I.: Zagadnienia polowej medycyny wewnętrznej. Warszawa 19528 Wydawnictwo MON. 21 x 15 cm, s. 227, nlb. 1, opr. brosz.
    Piecz. wł.
    10 PLN

  21. Joseph Max, dr.: Lehrbuch der Haut- und Geschlechtskrankheiten für Aerzte und Studirende. Wyd. 3. uzupełnione i poprawione. Leipzig 1901 Verlag von Georg Thieme. 24 x 16 cm, s. 439, nlb. 1, 38 ilustr. cz-b. w tekście, 1 barwna tabl., opr. pł powlek.
    Niewielkie otarcia pł. Piecz. wł.
    54 PLN

  22. Jurczak Marek E.: Choroby cywilizacji. Oddziaływanie czynników współczesnego środowiska na organizm człowieka. Warszawa 1977 PWN. 20 x 13 cm, s. 345, nlb. 3, opr. brosz.
    Otarcia opr., załamanie tylnej okł.
    12 PLN

  23. Klecki Karol, dr.: Patologja ogólna. Tom II. Wydany z rękopisu pośmiertnego. Kraków 1935 Nakładem Bratniej Pomocy Medyków UJ. 25 x 18 cm, s. XVIII, 687, nlb. 1, opr. pł., powlek.
    Piecz. wł., podp. wł.
    60 PLN

  24. Klimowicz Jolanta: Życie i śmierć w Ameryce Łacińskiej. Warszawa 1970 PZWL. 20 x 13 cm, s. 242, nlb. 2, opr. brosz.
    Opr. przykurzona.
    16 PLN

  25. Kopsch Fr., Prof. Dr.: Rauber's Lehrbuch der Anatomie des Menschen. Abteilung 2. Knochen, Bänder. Abteilung 3. Muskeln, Gefäße. Abteilung 4. Eigne weide. Abteilung 5.Nervensystem. Wyd. 11, popr. i uzup. Leipzig 1919 Georg Thieme. 27 x 20 cm.
    T. 2. s. 347, nlb. 9, 430 ilustr. cz.-b. oraz barwnych w tekście i na tabl., opr. ppł.
    Opr. podniszczona, otarcia, przetacia pł. na grzb., fragment wyklejki i karta tytuł. luzem. Podp. wł.
    T. 3. s. 513, nlb. 7, 401 ilustr. cz-b. oraz barwnych w tekście i na tabl., opr. ppł.
    Opr. podniszczona, otarcia, przetacia pł. na grzb., fragment wyklejki i karta tytuł. luzem. Podp. wł.
    T. 4. s. 425, nlb. 7, 471 ilustr. cz.-b. oraz barwnych w tekście i na tabl., opr. ppł.
    Opr. mocno podniszczona, przednia okł. luzem, blok, rozłamany, w kilku fragmentach, 1 tabl. podniszczona, egz. naprawiany. Piecz. wł.
    T. 5. s. 480, nlb. 6, 415 ilustr. cz.-b. oraz barwnych w tekście i na tabl., opr. ppł.
    Opr. podniszczona na obrzeżach. Piecz. wł.
    T. 2-5   180 PLN

  26. Lekarz ratujący zdrowie. Utrzymanie zdrowia jest najważniejszą kwestją życia ludzkiego, której ożywienie zostało opracowane na podstawie długoletnich studjów lekarskich przez następujących lekarzy: Profesor Winternitz spec. chorób nerkowych, Profesor Schulz, dział pharmakologji, Profesor Lofler, dział homeopatji, Dr. med. Schuesler, dział biochemji, Dr. med. Springer, prakt. lek. ginekologji. Ponownie opracowali: Dr. med. Sokołowski, psychoter., b. kier. i ordynat szpitali w Warszawie, Dr. med. Lapitus, prakt. lek. w Warszawie, laboratorium djagnostyczne, Dr. med. Plak, prakt. lek. w Łodzi, Dr. med. Tomiak, prakt. lek. w Katowicach, Mag. Phar. aptekarz Włodzimierz Mitko w Katowicach. Tom I. Tom II. Katowice 1930 Polski Instytut Wydawniczy. 24 x 17 cm, frontispis, 1000 ilustr. w tekście, 78 tabl. i dodatków barwnych, s. 719, nlb. 12, VIII; s. 721-1535, nlb. 1, VIII, opr. bibl.
    W obu tomach ślady zalania, część kart podniszczona, podklejana, przybrudzenia kart oraz tablic. W tomie drugim prawdopodobnie przez pomyłkę rozdzielono spis treści i część doklejono na początku, a część na końcu bloku.
    T. 1-2   80 PLN

  27. Lenartowicz Jan T., dr: Atlas chorób skóry. Kraków 1939 Nakładem Polskiej Akademii Umiejętności. 25 x 18 cm, s. 160, nlb. 2, 215 rycin z krótkimi objaśnieniami na papierze ilustracyjnym), opr. ppł. Polska Akademia Umiejętności Podręczniki Lekarskie pod redakcją Prof. Dra St. Ciechanowskiego.
    34 PLN

  28. Lenartowicz Jan T., prof.: Zarys chorób skóry. Podręcznik do użytku studentów i lekarzy. Wyd. 2. Kraków 1940 Nakładem Autora. 25 x 18 cm, s. 524, 3 tabl. (w tym jedna rozkł.), opr. pł. powlek.
    Blok nieco poluźniony. Egz. przeopr. z zachowaniem oryg. opr. brosz.
    26 PLN

  29. Lexicon speciforum współczesnej terapii polskiej. Wyd. 2. popr. i uzup. Oprac. Bronisław Czerwiecki, mgr farm. Warszawa 1950 Nakładem Farmaceutycznego Instytutu Wydawniczego Naczelnej Izby Aptekarskiej im. Prof. Bronisława Koskowskiego. 21 x 16 cm, s. 766, nlb. 2, opr. bibl.
    Karta ze ss. 15/16 naddarta. Egz. przeopr. Piecz. wł.
    38 PLN

  30. Migotanie przedsionków. Red. Grzegorz Opolski i Adam Torbicki. Warszawa 1993 Fundacja Rozwoju Medycyny "Człowiek Człowiekowi". 24 x 17 cm, s. 131, nlb. 3, opr. brosz.
    6 PLN

  31. Nowicki Witold, dr.: Anatomja patologiczna. Podręcznika do użtku studentów i lekarzy. Część ogólna. Tom 1. Lwów 1929 Nakładem Księgarni Gubrynowicza i Syna. 25 x 18 cm, s. 596, 493 ryc. w tekście, 19 tabl., opr. pł.
    Blok. nieco poluźniony. Egz. przeopr.
    28 PLN

  32. Olbrycht Jan S., Kowalczykowa Janina: Diagnostyka sekcyjna anatomo-patologiczna i sądowo-lekarska. Wyd. 2 popr. i rozszerz. Warszawa 1953 PZWL. 25 x 18 cm, s. 408, 220 ilustr. cz-b. w tekście, 18 barwnych ilustr. na 8 tabl., opr. ppł.
    Brak grzb. opr., otarcia opr.
    34 PLN

  33. Podręczna encyklopedia lekarza-praktyka w dziesięciu tomach. Pod red. doc. d-ra med. J. Węgierki. T. 1, T. 2, T. 3, T. 4, T. 5. Warszawa 1938 Wydawnictwo Lekarskie "ESKULAP". 25 x 18 cm, s. 478; s. 481-943; s. 733, nlb. 3; s. 488; s.582, nlb. 2, t. 3-5 - ilustr. w tekście, opr. opr. pł., powlek.
    T. 1. Przednia i tylna okł. luzem, grzb. opr. częściowo luzem., blok rozłam. T. 2. Opr. przybrudz., brak grzb. opr., blok, poluźniony, rozł. T. 3.
    T. 1-5 180 PLN

  34. Postawy psychiatrii. Pod red. Marka Jarosza i Stanisława Cwynara. Wyd. 3, popr. i uzup. Warszawa 1980 PZWL. 20 x 13 cm, s. 339, nlb. 1, opr. brosz.
    Otarcia opr. na obrzeżach, opr. nieco przykurzona. Piecz. wł.
    23 PLN

  35. Próby leczenia stwardnienia rozsianego. Praca zbior. Tłum. Aleksander Piechowski, Krzysztof Borski. Warszawa 1987 PZWL. 21 x 15 cm, s. 199, nlb. 1, ilustr. w tekście, opr. brosz.
    Podkreślenia w tekście (długopis).
    8 PLN

  36. Radioterapia i diagnostyka radioizotopowa. Podręcznik dla MSZ techników elektroradiologi. Pod red. Zbigniewa Totha. Wyd. 3. Warszawa 1984 PZWL. 24 x 17 cm, s. 423, nlb. 1, 294 ilustr. w tekście, 41 tab., opr. brosz.
    10 PLN

  37. Radowicki Stanisław, dr. n. med.: Ciąża, poród, połóg. Wyd. 2. Warszawa 1985 PZWL. 21 x 15 cm, s. 173, nlb. 3, opr. brosz. Seria: Lekarz radzi kobietom.
    10 PLN

  38. Rosner Aleksander, dr. prof.: Ginekologja. Podręcznik dla użytku lekarzy i studentów. Tom 2. Kraków 1924 Wydawnictwo Podręczników Akademii Nauk Lekarskich. 24 x 18 cm, s. 930, 358 ilustr. w tekście, opr. bibl.
    43 PLN

  39. Rudzki Edward: Alergia. Mechanizm zjawisk alergicznych, etiopatogeneza, woista diagnostyka i podstawy leczenia. Warszawa 1961 PZWL. 25 x 17 cm, s. 279, nlb. 1, opr. pł., obwol.
    Obwol. przybrudzona, podniszczona na obrzeżach. Piecz. wł.
    10 PLN

  40. Rutkowski Jerzy, dr., docent: Chirurgja. T. 1, T. 2, T. 3. Z przedmową prof. dr. Zygmunta Radlińskiego. Warszawa 1935 Polskie Wydawnictwa Lekarskie "ARS MEDICI". 24 x 18 cm, s. 854, nlb. 14; s. 400, nlb. 12; s. 888, nlb. 2, 41 (Pharmacopea chirurgica), nlb. 3, liczne ilustr. w tekście, opr. brosz.
    Przetarcia pł. na grzb., i obrzeżach, t. 3. - opr. częściowo odchodzi od grzb. Piecz. wł.
    T. 1-3  120 PLN

  41. Seksuologia biologiczna. Praca zbior. pod red. Kazimierza Imielińskiego. Warszawa 1980 PWN. 24 x 17 cm, s. 531, nlb. 1, opr. brosz., obwol.
    Otarcia, niewielkie naddarcie obwol. na obrzeżach.
    29 PLN

  42. Śmierć i umieranie. Postępowanie z człowiekiem umierającym. Pod red. Leonarda Pearsona. Wyd. 2. Warszawa 1975 PZWL. 20 x 13 cm, s. XVI, 121, nlb. 3, opr. brosz.
    Opr. przykurzona.
    12 PLN

  43. Teoria i metodyka ćwiczeń relaksowo-koncentrujących. Pod red. Wiesława Romanowskiego. Warszawa 1973 PZWL. 20 x 13 cm, s. 299, nlb. 3, opr. brosz.
    Niewielkie otarcia opr. na obrzeżach, opr. nieco przykurzona.
    14 PLN

  44. Topochemiczne metody badań komórek i tkanek. Pod red. Aleksandry Krygier-Stojałowskiej i Henryka G. Godlewskiego. Warszawa 1975 PWN. 24 x 17 cm, s. 618, opr. brosz.
    Polskie Towarzystwo Anatomiczne
    Opr. przykurzona, załamania naroży okł.
    24 PLN

  45. Topochemiczne metody badań komórek i tkanek. T. 2. Pod red. Aleksandry Krygier-Stojałowskiej i Henryka G. Godlewskiego. Wyd. 2. Warszawa 1982 PWN. 24 x 17 cm, s. 879, nlb. 3, opr. brosz.
    Polskie Towarzystwo Histochemików i Cytochemików.
    Otarcia opr. na obrzerzach.
    28 PLN

  46. Walter Franciszek, prof. Uniw. Jag. dr. Dyrektor kliniki dermatologicznej.: Nauka o chorobach wenerycznych. Podręcznik dla lekarzy i studentów z 53 ilustracjami w tekście. Kraków 1934 Nakładem Bratniej Pomocy Medyków Uniwersytetu Jagiell. 25 x 18 cm, s. 540, nlb. 4, opr. pł.
    30 PLN

  47. Weibel W., prof. dr.: Lehrbuch der Frauenheilkunde in zwei Bänden. T. 1. Geburtshilfe. T. 2. Gynäkologie. Berlin und Wien Urban & Schwarzenberg. 26 x 19 cm, T. 1. 1937, s. 647, nlb. 1, 849 ilustr. w tekście, 16 barwnych tabl.; T. 2. Wyd. 2. ponownie przejrzane i poprawione, 1941, 534 ilustr. w tekście, 16 barwnych tabl., opr. pł.
    Niewielkie otarcia pł. opr. na obrzeżach, przetarcia na narożach. Pod. wł.
    140 PLN

  48. Williams S. W.: Położnictwo. T. 1, T. 2, T. 3. Wydanie siódme, przejrzane i uzupełnione przez D-ra H. J. Standera. Przekł. polski pod red. D-ra med. Bronisława Stępowskiego. Warszawa 1937 Wydawnictwo Lekarskiej "ESKULAP" Spółka z o. o. 24 x 18 cm, s. 538; s. 540, nlb. 2; s.488, 719 ryc, 18 tabl., opr. pł., powlek. Bibliotheca Medica.
    T. 1. Opr. przybrudz., grzb. opr. częściowo odchodzi od grzb. - podniszcz., blok rozł., przedarcie kilku kart wewnątrz bloku.; T. 2. Naddarcie pł. w górnej części grzb. opr., blok. rozł.; T. 3. Naddarcie pł. w górnej cz. grzb., załamanie tylnej okł. Piecz. wł.
    T. 1-3 140 PLN

  49. Wiśniewska-Roszkowska Kinga, Zgirski Alojzy: Starość, metabolizm, rewitalizacja. Warszawa 1973 PZWL. 25 x 18 cm, s. 269, nlb. 3, opr. pł., obwol.
    Otarcia obwol., niewielkie podniszczenia na obrzeżach.
    28 PLN

  50. Witkowski Regine, Prokop Otto: Leksykon chorób dziedzicznych i wad rozwojowych. Warszawa 1982 PZWL. 21 x 13 cm, s. 747, nlb. 1, opr. pł.
    23 PLN

  51. Zarys anatomii topograficznej. Pod red. W. N. Szewkunenki i A. N. Maksimowa. Warszawa 1957 PZWL. 25 x 18 cm, s. 403, nlb. 1, opr. pł.
    Egz. zakurzony. Piecz. wł.
    16 PLN

  52. Zawistowski Stanisław, prof. dr hab. med.: Zarys histologii. Podręcznik dla studentów. Wyd. 5 zmien. i uzup. Warszawa 1990 PZWL. 21 x 15 cm, s. 405, nlb. 3, ilustr. w tekście, opr. brosz.
    18 PLN

  53. Ziemiński Bronisław, dr., med.: Zarys okulistyki. Drugie wydanie opracował i uzupełnił dr. Kazimierz Bein. Lwów-Warszawa 1930 Książnica-Atlas. 25 x 18 cm, s. 545, nlb. 1, 173 ilustr. w tekście, 4 barwne tabl., opr. bibl.
    Karta tytuł. naddarta, opr. nieco odchodzi od grzb., sporadyczne podkreśl. w tekście (ołówek). Podp. wł.
    43 PLN

  54. Zwoliński Tadeusz: Podręcznik położnictwa. Podręcznik dla studentów i lekarzy. Warszawa 1948 Lekarski Instytut Naukowo-Wydawniczy. 26 x 18 cm, s. 398, nlb. 2, liczne ilustr. w tekście, ilustr. barwne na tabl., opr. brosz.
    Opr. nieco podniszcz. na obrzeżach. Egz. nierozc.

  55. Encyklopedyczny słownik psychiatrii. Pod red. prof. dr. L. Korzeniowskiego i doc. dr. S. Pużyńskiego. Wyd. 2, popr. i rozszerz. Warszawa 1978 PZWL. 21 x 14 cm, s. 524, opr. pł.
    Opr. nieco przykurzona, odbarwiony grzb. opr.
    23 PLN

  56. Mielechow D.J.: Kliniczne podstawy rokowania o zdolności do pracy w schizofrenii. Warszawa 1968 PZWL. 20 x 13 cm, s. 190, nlb. 2, opr. brosz.
    Opr. zakurzona.
    10 PLN

  57. Pitt Brice: Psychogeriatria. Wprowadzenie do psychiatrii wieku podeszłego. Tłum. dr n. med. Maria Szwed-Szelenberger. Warszawa 1986 PZWL. 21 x 15 cm, s. 226, opr. brosz.
  58. Felstein Ivor: Gerontoseksuologia. Warszawa 1972 Warszawa. 20 x 13 cm, s. 171, nlb. 1, opr. brosz., obwol.
    Obwol. przybrudzona.
    8 PLN

  59. Wiśniewska-Roszkowska Kinga: Eros zabłąkany. Warszawa 1989 Ośrodek Dokumentackji i Studiów Społecznych. 21 x 15 cm, s. 243, nlb. 1, opr. brosz.
    opr. przykurzona.
    8 PLN

  60. Wiśniewska-Roszkowska Kinga: Problemy współczesnego erotyzmu. Warszawa 1986 Akademia Teologii Katolickiej. 21 x 15 cm, s. 263, nlb. 1, opr. brosz.
    Blok rozłamany.

  61. Ortner Norbert, dr.: Vorlesungen über speciale Therapie Innerer Krankheiten fü Ärzte und Studirende. Wyd. 3, popr. i uzup. Wien und Leipzig 1902 Wilhelm Braumüller. 25 x 18 cm. s. 946, opr. psk.
    Otarcia opr., niewielkie podniszczenia grzb. opr. na obrzeżach, nieliczne podkreślenia w tekście (ołówkiem). Piecz. wł, podp. wł.
    86 PLN

  62. Supniewski J., Prot. dr.: Podręcznik receptury. Warszawa 1936 Warszawska Ajencja Wydawnicza "Delata" Sp. z o. o. 25 x 18 cm, s. 113, nlb. 17, opr. pł.
    Przetarcia pł. opr., blok poluźniony, rozłamany, podp. wł.
    28 PLN

    Fitoterapia. Medycyna alternatywna. do góry

  63. Gumowska Irena: Żiółka i my. Warszawa 1983 Wydawnictwo PTTK "Kraj". 21 x 15 cm, s. 223, nlb. 1, ilustr. cz.-b. w tekście, 8 tabl., barwnych, opr. brosz.
    Liczne otarcia opr.
    10 PLN

  64. Obidzińska Janina: Zioła w gospodarstwie domowym. Warszawa 1985 Instytut Wydawniczy Związków Zawodowych. 19 x 12 cm, s. 147, nlb. 5, opr. brosz.
    8 PLN

  65. Reissigl Hans: Leczenie płynami. Warszawa 1972 PZWL. 21 x 15 cm, s. 428, 83 ryc. w tekście, tabele, opr. pł., obwol.
    Liczne naddarcia obwol., grzbiet bloku nieo przekrzywiony (efekt zaczytania). Piecz. wł.
    14 PLN

  66. Rumińska Antonina: Rośliny lecznicze. Podstawy biologii i agrotechniki. Wyd. 3. Warszawa 1983 PWN. 25 x 18 cm, s. 549, nlb. 3, 201 ilustr. w tekście, opr. pł., obwol.
    Obwol. podniszczona.
    24 PLN

  67. Schulz Jan, Überhuber Edyta: Leki z Bożej apteki. Wyd. 7. Warszawa 1990 Chreścijański Instytut Wydawniczy "Znaki Czasu". 21 x 15 cm, s. 298, nlb. 6, opr. brosz.
    opr. przybrudzona.
    9 PLN

  68. Sroka Grzegorz Franciszek O.: Poradnik ziołowy. Warszawa 1986 Instytut Wydawniczy Związków Zawodowych. 21 x 15 cm, s. 192, frontispis, opr. brosz.
  69. Encykolpedyczny słownik rehabilitacji. Praca zbior. pod red. prof. Tadeusza Gałkowskiego, i prof. Jerzego Kiwerskiego. Warszawa 1986 PZWL. 20 x 13 cm, s. 431, nlb. 1, opr. kart. powlek.
    Opr. przybrudzona.
    24 PLN

  70. Jankowiak Józef, dr: Fizykoterapia. Podręcznik dla lekarzy i medyków. Wyd. 2, rozszerz. i uzup. Warszawa 1948 Państwowa Składnica Księgarska. 21 x 15 cm, s. 447, nlb. 1, 104 ryc. w tekście, opr. bibl.
    Piecz. wł.
    23 PLN

  71. Sokołowska Magdalena, Ostrowska Antonina: Socjologia kalectwa i rehabilitacji. Wybrane problemy. Wrocław 1976 Ossolineum. 21 x 15 cm, s. 132, nlb. 4, opr. brosz.
    Piecz. wł.

  72. Blicharski Julian: Zarys chorób wewnętrznych dla stomatologów. Warszawa 1972 PZWL. 25 x 18 cm, s. 533, nlb. 1, opr. pł., obwol.
    Obwol. podniszczona na obrzeżach, przykurzona.
    14 PLN

  73. Farmakologia dla studentów stomatologii. Pod red. P. Rubikowskiego i A. Chodery. Wyd. 3, popr. i uzup. Warszawa 1979 PZWL. 24 x 17 cm, s. 315, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. zabrudzona, mocno podniszczona. Podp. wł.
    16 PLN

    do góry
VERBUM
Antykwariat Naukowy