Antykwariat Naukowy "VERBUM" - zaprasza!

Literatura angielska
Literatura amerykańska

Literatura angielska
Literatura amerykańska

    Aktualizacja: 7 marca 2005 r.

    Literatura angielska zobacz też   Literatura

  1. Ballard J. G.: Imperium słońca. Warszawa 1990 "Czytelnik". 20 x 13 cm, s. 312, nlb. 8, opr. brosz.
    12 PLN

  2. Barke James: Pieśń zielonego głogu. T. 1-2. Opowieść o życiu Roberta Burnsa. Warszawa 1961 PIW. 20 x 13 cm, s. 453, nlb. 3; s. 434, nlb. 2, opr. brosz., obwol.
    Obwol. przykurzona, nieco podniszczona na obrzeżach.
    16 PLN

  3. Barnes Julian: Pod słońce. Poznań 1994 Zysk i S-ka. 20 x 13 cm, s. 181, nlb. 3, opr. brosz.
    Niewielkie załamania naroży okł.
    8 PLN

  4. Brookner Anita: Rodzina i przyjaciele. Warszawa 1994 Wyd. W.A.B. 20 x 13 cm, s. 215, nlb. 9, opr. brosz.
    10 PLN

  5. Cary Joyce: Sonata księżycowa. Warszawa 1962 PIW. 20 x 13 cm, s. 496, nlb. 4, opr. brosz.
    Otarcia opr. na obrzeżach.
    10 PLN

  6. Chesterton Gilbert K.: Przygody księdza Browna. Wyd. 3. Warszawa 1969 PAX. 20 x 13 cm, s. 333, nlb. 3, opr. pł.
    Opr. nieco przykurzona, odbarwiony grzb. opr., grzb. bloku nieco przekrzywiony.
    12 PLN

  7. Clifford Francis: Zielone łąki raju. Wyd. 2. Warszawa 1973 PAX. 20 x 13 cm, s. 239, nlb. 1, opr. brosz., obwol.
    Obwol. podniszczona na obrzeżach, naddarcie ost. karty.
    8 PLN

  8. Crichton Michael: Zaginiony świat. Warszawa 1997 "Świat książki". 21 x 13 cm, s. 542, nlb. 2, opr. kart.
    12 PLN

  9. Davies Robertson: Piąta osoba dramatu. Warszawa 1973 PAX. 20 x 13 cm, s. 293, nlb. 3, opr. brosz., obwol.
    Piecz. wł.
    10 PLN

  10. Doyle Conan: Pies Barkerville'ów. Warszawa 1954 "Iskry". 20 x 13 cm, s. 204, nlb. 4, opr. brosz.
    Opr. częściowo odchodzi od grzb., niewielkie naddarcie okł. przy grzb.
    14 PLN

  11. Doyle Conan: Świat zaginiony. Warszawa 1956 "Iskry". 20 x 13 cm, s. 247, nlb. 5, opr. brosz.
    obwol. podniszczona na obrzeżach.
    12 PLN

  12. Fuller Roy: Ojciec i syn. Warszawa 1975 PIW. 20 x 13 cm, s. 204, nlb. 4, opr. brosz.
    Klub Interesującej Książki (KIK).
    Opr. przykurzona.
    8 PLN

  13. Golding William: Spadkobiercy. Warszawa 1989 "Czytelnik". 20 x 13 cm, s. 201, nlb. 7, opr. brosz.
    Otarcia opr.
    10 PLN

  14. Graves Robert: Opowiadania. Warszawa 1961 PIW. 20 x 13 cm, s. 469, nlb. 3, opr. brosz., obwol.
    Naddarcia i ubytki obwol.
    10 PLN

  15. Graves Robert: Opowiadania. Warszawa 1975 KiW. 20 x 13 cm, s. 384, nlb. 8, opr. brosz.
    Opr. podniszczona na obrzeżach.
    10 PLN

  16. Graves Robert: Wyspy szaleństwa. Warszawa 1963 PIW. 20 x 13 cm, s. 449, nlb. 3, opr. brosz.
    Opr. zakurzona.
    10 PLN

  17. Hill Susan: Dziwne spotkanie. Warszawa 1981 "Czytelnik". 20 x 13 cm, s. 200, nlb. 4, opr. brosz., obwol.
    8 PLN

  18. Hill Susan: Jestem królem zamku. Warszawa 1984 "Czytelnik". 20 x 13 cm, s. 253, nlb. 3, opr. brosz.
    Opr. zakurzona.
    8 PLN

  19. Hines Barry: Gajowy. Warszawa 1982 KiW. 20 x 13 cm, s. 268, nlb. 4, opr. brosz.
    10 PLN

  20. Hines Barry: Kes. Wyd. 2. Warszawa 1976 KiW. 18 x 11 cm, s. 231, nlb. 1, opr. brosz.
    Zbrązowienia opr.
    8 PLN

  21. Hughes Richard: Huragan. Opowieść morska. Warszawa 1967 PIW. 18 x 11 cm, s. 228, nlb. 4, opr. brosz., obwol.
    Obwol. podnisczona na obrzeżach. Piecz. wł.
    10 PLN

  22. Johnston Jennefer: Ile mil do Babilonu. Warszawa 1977 "Czytelnik". 18 x 11 cm, s. 183, nlb. 1, opr. brosz., obwol.
    Obwol. podniszczona na obrzeżach.
    8 PLN

  23. Jones Mervyn: Nieustępliwi. Warszawa 1976 "Czytelnik". 18 x 13 cm, s. 501, nlb. 3, opr. brosz.
    Opr. przykurzona.
    10 PLN

  24. Lewis Norman: Ucieczka z mrocznego tropiku. Warszawa 1979 PIW. 20 x 13 cm, s. 238, nlb. 2, opr. brosz.
    Klub Interesującej Książki (KIK).
    Przebarwienia opr.
    10 PLN

  25. Lewis Norman: Zły omen. Warszawa 1957 "Czytelnik". 20 x 13 cm, s. 235, nlb. 1, opr. brosz., obwol.
    Obwol. nieco podniszczona na górnym obrzeżu.
    8 PLN

  26. MacLean Alistair: Działa Nawarony. Warszawa 1967 "Iskry". 20 x 13 cm, s. 283, nlb. 5, opr. brosz.
    Opr. nieco podniszczona na obrzezach.
    10 PLN

  27. Marquand John P.: Zamknięta karta. Warszawa 1962 PIW. 20 x 13 cm, s. 633, nlb. 3, opr. brosz., obwol.
    Obwol. nieco przybrudzona, lekko podniszczona na obrzeżach.
    10 PLN

  28. Marshall Bruce: Ale i oni otrzymali po denarze. Warszawa 1958 PAX. 20 x 13 cm, s. 488, nlb. 4, opr. pł.
    Opr. przykurzona.
    8 PLN

  29. Marshall Bruce: Czerwony kapelusz. Warszawa 1962 PAX. 20 x 13 cm, s. 216, nlb. 4, opr. brosz.
    Opr. nieco przykurzona, przebarwiona na grzb.
    8 PLN

  30. Marshall Bruce: Paryżowi podzwonne. Warszawa 1961 PAX. 20 x 13 cm, s. 311, nlb. 1, opr. brosz.
    10 PLN

  31. Myrer Anton: Wielka wojna. Warszawa 1963 Wyd. MON. 20 x 13 cm, s. 507, nlb. 1, opr. brosz., obwol.
    Obwol. mocno podniszczona - naprawiana, opr. odchodzi od grzb. - naprawiana, grzb. bloku przekrzywiony.
    10 PLN

  32. Naipaul V. S.: Partyzanci. Warszawa 1980 "czytelnik". 20 x 13 cm, s. 307, nlb. 1, opr. brosz., obwol.
    Niewielkie otarcia obwol. na obrzeżach.
    14 PLN

  33. Naipaul V. S.: Zakręt rzeki. Warszawa 1985 "Czytelnik". 20 x 13 cm, s. 365, nlb. 3, opr. brosz.
    Otarcia opr. na obrzeżach. Podp. wł.
    14 PLN

  34. Prescott Hilda F. M.: Człowiek na osiołku. Kronika. Cześć pierwsza. Kraków 1974 Wyd. Literackie. 20 x 13 cm, s. 396, nlb. 4, opr. brosz.
    Niewielki ubytek ost. karty.
    10 PLN

  35. Priestley J. B.: Londyn. Warszawa 1971 KiW. 20 x 13 cm, s. 468, nlb. 4, opr. brosz., obwol.
    Obwol. nieco podniszczona na obrzeżach. Podp. wł.
    10 PLN

  36. Reade Charles: Klaszto i miłość. T. 1-2. Wyd. 3. Kraków 1985 Wyd. Literackie. 20 x 13 cm, s. 447, nlb. 1; s. 284, nlb. 4, opr. brosz.
    12 PLN

  37. Roberts Keith: Łódź przeznaczenia. Warszawa 1980 "Czytelnik". 20 x 13 cm, s. 463, nlb. 1, opr. brosz., obwol.
    10 PLN

  38. Scott Paul: Dzień skorpiona. Wyd. 2. Warszawa 1986 PIW. 21 x 15 cm, s. 440, nlb. 4, opr. brosz.
    Klub Interesującej Książki (KIK).
    Opr. przykurzona.
    12 PLN

  39. Scott Paul: Klejnot korony. Wyd. 2. Warszawa 1988 PIW. 21 x 15 cm, s. 413, nlb. 3, opr. brosz.
    Klub Interesującej Książki (KIK).
    Opr. przykurzona.
    12 PLN

  40. Scott Paul: Podział łupów. Warszawa 1988 PIW. 21 x 15 cm, s. 502, nlb. 2, opr. brosz.
    Klub Interesującej Książki (KIK).
    Opr. przykurzona.
    14 PLN

  41. Scott Paul: Rajskie ptaki. Warszawa 1992 PIW. 21 x 15 cm, s. 206, nlb. 2, opr. brosz.
    Klub Interesującej Książki (KIK).
    Opr. przykurzona.
    10 PLN

  42. Scott Paul: Wieże milczenia. Wyd. 2. Warszawa 1988 PIW. 21 x 15 cm, s. 330, nlb. 2, opr. brosz.
    Klub Interesującej Książki (KIK).
    Opr. przykurzona.
    12 PLN

  43. Scott Walter: Kenilworth. Wyd. 4. Łódź 1983 Wyd. Łódzkie. 21 x 15 cm, s. 449, nlb. 3, opr. brosz.
    Opr. przkurzona, zbrązowienia okł., naddarcia opr. na grzb.
    10 PLN

  44. Scott Walter: Narzeczona z Lammermoor. Wyd. 4. Warszawa 1979 "NK". 21 x 15 cm, s. 346, nlb. 2, ilustr. w tekście, opr. brosz.
    Przebarwienia opr., niewielkie zagięcie naroża bloku.
    10 PLN

  45. Shaw Irwin: Młode lwy. T. 1-2. Wyd. 3. Warszawa 1960 PIW. 20 x 13 cm, s. 528, nlb. 4; s. 501, nlb. 3, opr. brosz., obwol.
    Obwol. podniszczona. Piecz. wł.
    18 PLN

  46. Shute Nevil: Ostatni brzeg. Warszawa 1968 KiW. 20 x 13 cm, s. 372, nlb. 4, ilustr. na wkładkach, opr. brosz., obwol.
    Obwol. przykurzona.
    10 PLN

  47. Sillitoe Alan: Gawędziarz. Warszawa 1987 KiW. 21 x 15 cm, s. 280, nlb. 8, opr. brosz.
    Opr. przykurzona, nieco podniszczona.
    10 PLN


    Literatura amerykańska do góry

    brak pozycji
    do góry
VERBUM
Antykwariat Naukowy