Fizyka
- Bucholtz Jan, Leyko Jerzy: Mechanika ogólna. Cz. 2. Kinematyka. Łódź-Warszawa 1962 PWN. Wyd. 3. 24x17 cm, s. 207, nlb. 1, opr. brosz.
Opr. napraw., podp. wł., podkreśl. w tekście, notatki na oprawie. 10 PLN
- Jaworski B. M., Piński A. A.: Elementy fizyki. T. 1. Ruch i siły; prawa zachowania; kinetyczno-cząsteczkowa teoria gazów; siły molekularne i stany skupienia materii. Warszawa 1979 PWN. Wyd. 2. 8 st., s. 380, opr. pł.
Opr. przybrudzona. 18 PLN
- Jeans James: Nowy świat fizyki. Tłum. z ang. A. Dmochowski. Warszawa [192-] Trzaska, Evert i Michalski S. A. 22 x 15 cm, s. 157, nlb. 2, frontispis, ilustr. 3, tabl. 2, opr. pł. Biblioteka Wiedzy. Tom 3.
14 PLN
- Kaplan I.: Fizyka jądrowa. Warszawa 1957 PWN Wyd. 1. 8 st., s. 678, opr. pł.
Opr. przybrudzona., ubytki opr. na grzbiecie. 24 PLN
- Katscher Friedrich: Fizyka popularna. Zarys współczesnej fizyki w świetle najnowszych badań. Warszawa 1967 WP. 25 x 18 cm, s. 477, nlb. 3, opr. pł.
Opr. nieco przykurzona. 18 PLN
- Kędzia Bolesław, Narożny Kazimierz: Powtórka z fizyki dla kandydatów na studia w akademiach medycznych. Warszawa 1978 PZWL. Wyd. 2. 21 x 15 cm, s. 463, nlb. 1, opr. brosz.
Niewielkie otarcia opr., zamazany podp. wł. na s. tytuł. 16 PLN
- Leyko Jerzy: Dynamika układów materialnych. Część 1. Dynamika ciała sztywnego. Warszawa 1959 PWN. Wyd. 1. 24x17 cm, s. 311, nlb. 1, opr. brosz.
Opr. podniszczona, ubytki, przedarcia. 10 PLN
- Leyko Jerzy: Dynamika układów materialnych. Część 2. Warszawa 1961 PWN. Wyd. 1. 24x17 cm, s. 266, nlb. 4, opr. kart., obwol.
Obwol. zakurzona, przedarta. 23 PLN
- Pohl R. W.: Optik. Einführung in die Physik. Dritter band. Zweite ind dritte verbesserte auflage. Berlin 1941 Springer-Verlag. 25 x 17 cm, s. 324, 1 tabl. barwna, opr. pł.
40 PLN
- Rogers M. Eric: Fizyka dla dociekliwych. Cz. 1. Materia, ruch i siła. Wyd. 5. Tłum. Wojciech Freilak i Marcin Kubiak. Warszawa 1981 PWN. 20 x 14 cm, s. 536, opr. brosz.
Otarcia opr., blok rozłamany. 16 PLN
- Rogers M. Eric: Fizyka dla dociekliwych. Cz. 3. Cząsteczki i energia. Wyd. 2. Tłum. Stefan Żykotyński i Jędrzej Śniatycki. Warszawa 1972 PWN. 20 x 14 cm, s. 395, nlb. 1, opr. brosz.
Otarcia opr., naddarcie opr. na grzb., blok rozłamany. 14 PLN
- Rogers M. Eric: Fizyka dla dociekliwych. Cz. 4. Elektryczność i magnetyzm. Wyd. 5. Tłum. Zbigniew Płochocki. Warszawa 1981 PWN. 20 x 14 cm, s. 300, nlb. 4, opr. brosz.
Otarcia opr., pierwsza składka luzem. 14 PLN
- Rogers M. Eric: Fizyka dla dociekliwych. Cz. 5. Fizyka atomowa i jądrowa. Wyd. 5. Tłum. Marian Kiełkiewicz. Warszawa 1981 PWN. 20 x 14 cm, s. 382, nlb. 2, opr. brosz.
Otarcia opr., ślady zalania w bloku. 12 PLN
- Spektroskopia promieniowania rentgenowskiego. Red. Leonid V. Azároff. Warszawa 1980 PWN Wyd. 1. 8 st., s. 492, opr. pł., obwol.
Obwol. podniszcz. 24 PLN
- Szczeniowski Szczepan: Fizyka doświadczalna. Część IV. Optyka. Wyd. 2, przejrzane i popr. Warszawa 1951 PZWS. 21 x 15 cm, s. 424, opr. brosz.
Opr. podniszczona, naddarta, z ubytkami, odchodzi od grzb. bloku, blok mocno poluźniony, część składek luzem. 29 PLN
- Westphal W.: Fizyka. Cz. 1. Mechanika, Akustyka, Nauka o cieple. Warszawa 1950 Państwowe Zakłady Wydawnictw Szkolnych. Tłum. Bolesław Gawedzki, Władysław Kapuściński. 8 st., s. 354, opr. brosz.
Opr. naprawiana, podniszczona. 24 PLN
- Witkowski August, Zakrzewski Konstanty: Zarys fizyki. Wyd. 5, przejrzane i uzup. Kraków 1946 Nakładem Księgarni Stefana Kamińskiego. 25 x 17 cm, s. 569, nlb. 1, opr. bibl.
18 PLN
- Zillinger Waldemar: Zbiór zadań z fizyki. Warszawa 1972 PZWS. Wyd. 17. 21,5 x 15 cm, s. 225, nlb. 1, opr. ppł.
Opr. przykurzona. 12 PLN
|
|