Antykwariat Naukowy "VERBUM" - zaprasza!

Ekonomia i zarządanie

    Aktualizacja: 7 marca 2005 r.


  1. Allen R.G.D.: Teoria makroekonomiczna. Ujęcie matematyczne. Warszawa 1975 PWN. 24 x 17 cm, s. 417, nlb. 3, opr. brosz.
    Lekkie otarcia opr. na obrzeżach.
    23 PLN

  2. Biernat T., Lebiedź Z., Maciejowski T., Wojewódka M.: Na czym ludzie robią pieniądze. Red. Maciej Wojewódka. Kraków 1991 Giełda MW-System. 21 x 15 cm, s. 235, nlb. 5, opr. brosz.
    12 PLN

  3. Boniecki Wiktor: Rozwój myśli ekonomicznej. Cz. 1-2. Kraków 1976 Wyd. Akademii Ekonomicznej. 24 x 17 cm, s. 258; s. 141, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. przykurzona.
    T. 1-2  28 PLN

  4. Cewe Józef, Jagieliński Marian: Rachunkowość przedsiębiorst i jednostek budżetowych. Wyd. 5, zmien. Warszawa 1970 WSiP. 24 x 17 cm, s. 317, nlb. 1, opr. brosz.
    Przebrwienia, załamania, podniszczenia opr. na obrzeżach. Piecz. wł.
    10 PLN

  5. Crum L.W.: Analiza wartości. Poszukiwanie optymalnej wartości. Warszawa 1973 PWE. 22 x 15 cm, s. 296, opr. brosz., obwol.
    Obwol. przykurzona, podniszczona na obrzeżach.
    14 PLN

  6. Ekonomia polityczna. Pod red. J. Lewandowskiego, W.B. Sztybera. Wyd. 3. Warszawa 1990 PWN. 24 x 17 cm, s. 536, nlb. 4, opr. brosz.
    Opr. przybrudzona.
    15 PLN

  7. Falklewicz Wiesław: Systemy informowania kierownictwa. Zasady budowy. Aspekty semantyczne. Warszawa 1978 PWE. 20 x 13 cm, s. 226, nlb. 2, opr. brosz.
    10 PLN

  8. Ferrier Jaques: O naukowym administrowaniu. Warszawa 1974 PWE. 21 x 15 cm, s. 410, nlb. 2, opr. pł., obwo.
    Lekkie otarcia opr., niewielkie podniszczenia, naddarcia na obrzeżach.
    28 PLN

  9. Gnela B., Jachimowska-Jaskólska L., Koczanowski J., Żabiński Z., Żuławska Cz.: Zarys prawa gospodarzcego dla ekonomistów. Wyd. 2, zaktualizowane i uzup. Pod red. Czesławy Żuławskiej. Kraków 1983 Akademia Ekonomiczna. 24 x 17 cm, s. 223, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. przybrudzona, podkreśl. i zaznaczenia w tekście. Podp. wł.
    10 PLN

  10. Goldberger Arthur S.: Teoria ekonometrii. Wyd. 2. Warszawa 1975 PWE. 21 x 15 cm, s. 503, nlb. 1, opr. brosz.
    Otarcia, podniszczenia opr., opr., obrzeża bloku zabrudzone.
    23 PLN

  11. Grabiński Tadeusz, Wydymus Stanisław, Zeliaś Aleksander: Modele ekonometryczne w procesie prognozowania. Kraków 1981 Akedemia Ekonomiczna. 24 x 17 cm, s. 302, opr. brosz.
    Opr. przykurzona.
    10 PLN

  12. Grabiński Tadeusz, Wydymys Stanisław, Zelaś Aleksander: Metody prognozowania rozwoju społeczno-gospodarczego. Kraków 1982 Akademia Ekonomiczna. 24 x 17 cm, s. 343, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. zakurzona na tylnej okł., ślady zalania, zaplamienia tylnej częśći bloku.
    8 PLN

  13. Hammer Michael: Reinżynieria i jej następstwa. Jak organizacje skoncentrowane na procesach zmieniają naszą pracę i nasze życie. Warszawa 1999 WN PWN. 24 x 17 cm, s. 203, nlb. 1, opr. brosz.
    Seria: Przedsiębiorczość.
    Podp. wł.
    12 PLN

  14. Hess Karl: Kapitalizm lat osiemdziesiatych, czyli jak stać się panem własnego losu. Washington D.C.[?] b.r.w. Oficyna Wydawnicza "Inerim". 20 x 13 cm, s. 237, nlb. 3, opr. brosz.
    opr. przybrudzona, niecpo podniszczona.
    10 PLN

  15. Identyfikacja procesów w zarządaniu. Ekonomiczne modele wymiarowe. Pod. red. Wiesława M. Grudzewskiego. Warszawa 1984 PWN. 24 x 17 cm, s. 210, nlb. 2, opr. brosz.
    Otarcia opr. na obrzeżach, podkreśl. w tekście (ołówkiem, długopisem).
    10 PLN

  16. Inteligentne systemy w zarządzaniu. Teoria i praktyka. Pod red. Jerzego S. Zielińskiego. Warszawa 2000 WN PWN. 25 x 18 cm, s. 348, nlb. 4, opr. kart.
    Seria: Przedsiębiorczość.
    30 PLN

  17. Jaworski Władysław L., Krzyżkiewicz Zbigniew, Kosiński Bogdan: Banki. Rynek-operacje-polityka. Wyd. 8, rozszerzone i zaktualizowane. Warszawa 1999 "Poltex". 24 x 17 cm, s. 344, nlb. 4, opr. brosz.
    Otarcia opr., niewielkie podniszczenia.
    23 PLN

  18. Karwowski Jacek: Operache zagraniczne banków centralnych. Wrocław 1997 Wyd. Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu. 24 x 17 cm, s. 153, nlb. 3, opr. brosz.
    12 PLN

  19. Kieżun Witold, Kwiatkowski Stefan i inni: Style zarządzania. Teoria i praktyka. Warszawa 1975 KiW. 21 x 15 cm, s. 318, nlb. 6, opr. pł., obwol.
    Biblioteka Nauki o Pracy.
    Obwol. przykurzona, ślady po taśmie klejącej na wykl., obrzeża bloku przykurzone. Blok w stanie dobrym.
    14 PLN

  20. Klein Lawrence R.: Wykłady z ekonometrii. Wstęp i rozdział 2 napisał Władysław Welfe. Warszawa 1982 PWE. 21 x 15 cm, s. 311, nlb. 1, opr. brosz., obwol.
    Obwol. lekko przykurzona.
    10 PLN

  21. Kowtun Jóżef: Elementy ekonomiki i organizacji przedsiębiorstwa przemysłowego M-95. Warszawa 1976 Wydawnictwo Katalogów i Cenników. 21 x 15 cm, s. 208, opr. brosz.
    Opr. przykurzona.
    10 PLN

  22. Kurnal Jerzy: Zarys teorii organizacji i zarządzania. Warszawa 1969 PWE. 21 x 15 cm, s. 490, nlb. 2, opr. pł., obwol.
    Otarcia opr. na obrzeżach, podniszczenia, grzb. bloku nieco przekrzywiony.
    14 PLN

  23. Lange Oskar: Ekonomia polityczna. T. 1-2. T. 1. wyd. 9; t. 2. wyd 4. Warszawa 1980 PWN. 25 x 18 cm, s. 491, nlb. 1, opr. pł., obwol.
    Obwol. przykurzona, odbarwiona na grzb., podniszczona na obrzeżach, naddarta, nieliczne podkreślenia w tekście (ołówkiem).
    34 PLN

  24. Lange Oskar: Ekonomia polityczna. Tom 1. Zagadnienia ogólne. Warszawa 1959 PWN. 25 x 18 cm, s. 302, nlb. 2, opr. pł?, obwol.
    Obwol. przykurzona, nieznacznie podniszczona na obrzeżach, blok w stanie dobrym.
    28 PLN

  25. Lange Oskar: Wstęp do ekonomii. Praca przygotowana na podst. wykładów na UW przy współudziale mgra Antoniego Banasińskiego. Wyd. 5. Warszawa 1971 PWN. 20 x 13 cm, s. 145, nlb. 1, opr. brosz.
    Niewielkie otarcia opr., załamania okł. Piecz. wł.
    10 PLN

  26. Lewandowski Jerzy: Zarys prawa dla ekonomistów. Wyd. 2. Warszawa 1979 PWN. 24 x 17 cm, s. 537, nlb. 3, opr. brosz.
    Opr. podniszczona, przebarwiona, podkreśl. w tekście, notatki. Podp. wł.
    14 PLN

  27. Lipiński Edward: Historia powszechnej myśli ekonomicznej do roku 1870. Wyd. 2. Warszawa 1981 PWN. 21 x 15 cm, s. 536, opr. pł.
    32 PLN

  28. Lipiński Edward: Problemy, pytania, wątpliwości. Z warszatu ekonomisty. Warszawa 1981 PWE. 21 x 15 cm, s. 692, frontispis, opr. pł., obwol.
    Notatki w tekście i na wykl., zaznaczenia (ołowkiem).
    34 PLN

  29. Łopatnikow L.: Mały leksykon ekonomiczno-matematyczny. Warszawa 1976 PWE. 21 x 15 cm, s. 259, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. przykurzona, niewielkie załamania naroży okł., jedna składka luzem.
    10 PLN

  30. Machaczka Józef: Zarządzanie roozwojem organizacji. CZynnuki, modele, strategia, diagnoza. Warszawa-Kraków 1998 WN PWN. 21 x 15 cm, s. 162, nlb. 6, opr. brosz.
    Podp. wł.
    10 PLN

  31. Materiały do nauczania ergonomii i ochrony pracy. Wyboru dokonała Leopolda Nawara. Wyd. 2, uzup. Kraków 1986 Wyd. AGH. 24 x 17 cm, s. 468, opr. brosz.
    Skrypty uczelniane AGH nr 1036.
    Otarcia opr. na obrzeżach.
    10 PLN

  32. Matuszewicz Jan, Matuszewicz Piotr: Rachunkowość od podstaw w świete ustawy o rachunkowości. Warszawa 1999 "Finans-Servis". 21 x 15 cm, s. 416, nlb. 2, opr. brosz.
    Otarcia opr., niewielkie przybrudzenie obrzeża bloku.
    14 PLN

  33. Mynarski Stefan: Badania rynkowe z warunkach konkurecncji. Kraków 1985 "Fogra". 24 x 17 cm, s. 215, nlb. 1, opr. brosz.
    Zaznaczenia markerem w tekście, niewielkie załamania okł., orp nieco przykurzona.
    10 PLN

  34. Nowojczyk Maria: Socjalistyczni inżynierowie w drodze do menedżeryzmu. Reforma gospodarcza lat 80. i 90. Toruń 1996 UMK. 21 x 15 cm, s. 176, nlb. 4, opr. brosz.
    Rozprawy Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.
    10 PLN

  35. Pawłówski Zbigniew: Ekonometria. Wyd. 4. Warszawa 1975 PWN. 20 x 13 cm, s. 465, nlb. 3, opr. pł., obwol.
    Niewielkie otarcia opr. na obrzeżach, blok nieco rozłamany.
    16 PLN

  36. Petersen Donald, Hillkirk John: Praca zespołowa. Nowe pomysły zarządzania na lata 90. Doświadczenia i koncepcje zarządzania koncernem Forda. Warszawa 1993 WNT. 24 x 17 cm, s. 141, nlb. 3, opr. kart.
    Seria: Ludzie wielkiego biznesu.
    Podp. wł.
    16 PLN

  37. Prawo papierów wartościowych. Wprowadzenie. Zbiór przepisów. Stan prawny na dzień 20 stycznia 1998 r. Wyd. 8, zmien. Lublin 1998 Lubelskie Wydawnictwo Prawnicze. 21 x 15 cm, s. 580, nlb. 4, opr. brosz.
    Otarcia opr. na obrzeżach, przybrudzenie obrzeża bloku. Podp. wł.
    24 PLN

  38. Rajczyk Marian: Interesy jednostek gospodarczych w bankach komercyjnych. Uwarunkowania-Kalkulacje. Katowice 1993 CHW "COmfort". 25 x 18 cm, s. 216, opr. kart. powlek.
    Łączenie opr. z blokiem podklejane
    28 PLN

  39. Rosner Jan: Podstawy ergoekonomii. Materiały do zajęć dydaktycznych z podstaw ergonomii. Oprac. Maria Gasińska. Warszawa 1982 PWN. 24 x 17 cm, s. 195, nlb. 5, opr. brosz.
    Opr. przykurzona, zaplamienie w górnej części bloku przy grzb.
    10 PLN

  40. Rubenfeld Alan: Amerykańscy supermaklerzy. b.m.w. 1996 Wyd. K.E. Liber. 24 x 17 cm, s. 206, nlb. 8, opr. brosz.
    14 PLN

  41. Sadzikowski Wiesław: Ekonomia polityczna kapitalizmu. Podręcznik dla wyższych szkł ekonomicznych. Wyd 11. Warszawa 1989 PWN. 24 x 17 cm, s. 447, nlb. 1, opr. brosz.
    Zaplamienia obrzeży bloku oraz tylnej okł., podkreśl. w tekście. Podp. wł.
    14 PLN

  42. Semkow Jarosław, Żurawicki Seweryn: Elementy metodologii nauk ekonomicznych. Warszawa 1977 PWN. 24 x 17 cm, s. 217, nlb. 3, opr. brosz.
    Lekkie otarcia opr., odbarwienia grzb. opr., niewielkie załamania tylnej okł.
    14 PLN

  43. Sharpe Robert: Broń swoich interesów. Warszawa 1996 DW ABC. 22 x 14 cm, s. 117, nlb. 3, opr. brosz.
    Strategie sukcesu.
    Podp. wł.
    10 PLN

  44. Sobczak Karol: Koordynacja gospodarcza. Studium administracyjnoprawne. Warszawa 1971 PWN. 20 x 13 cm, s. 297, nlb. 3, opr. brosz.
    Otarcia opr., nieiwielkie podniszczenia opr. na grzb., podkreśl. w tekście (ołówkiem). Dedyk. odaut. dla prof. T. Zielińskiego.
    36 PLN

  45. Spezzia Miguel Ángel: Biznes, który stwarza najwięcej miliarderów na świecie. Kraków 1996 "Kalpa". 21 x 15 cm, s. 151, nlb. 1, opr. brosz.
    10 PLN

  46. Stankle G.F.: Podstawy ekonomii. Warszawa 192 WSiP. 24 x 17 cm, s. 371, nlb. 1, opr. brosz.
    Egz. podniszczony, przybrudzony.
    14 PLN

  47. Statystyka dla ekonomistów. Tom 3. Statystyka społeczno-ekonomiczna. Praca zbior. pod red. nauk. Mirosława Krzysztofiaka. Warszawa 1970 PWE. 21 x 15 cm, s. 376, opr. pł., obwol.
    obwol. przykurzona, nieco podniszczona na obrzeżach, niewielkie odbarwienia opr. na obrzeżach. Blok w stanie dobrym.
    14 PLN

  48. System finansowy w Polsce. Lata dziewięćdziesiąte. Red. nauk. Bogusław Pietrzak, Polański Zbigniew. Wyd. 2, popr. Warszawa 1999 WN PWN. 24 x 17 cm, s. 346, nlb. 2, opr. brosz.
    Opr. nieco przykurzona.
    23 PLN

  49. Trendy i koncepcje nowoczesnego zarządzania. Pod red. nauk. Mariana Duczmala. Opole 1998 Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu. 24 x 17 cm, s. 201, nlb. 1, opr. brosz.
    Dedyk. odredaktorska.
    24 PLN

  50. Uryga Jóżef, Magielski Wilhelm: Bankowy plan kont z komentarzem i słownikiem. Kraków 1996 Interfin. 25 x 18 cm, s. 435, nlb. 5, opr. pł?, obwol.
    38 PLN

  51. Wybrane zagadnienia z teorii organizacji i zarządzania. Praca zbior. pod red. Alfreda Czermińskiego. Warszawa 1975 PWN. 24 x 17 cm, s. 311, nlb. 1, opr. brosz.
    Lekkie otarcia opr., przebarwienia.
    14 PLN

  52. Zarys dziejów myśłi ekonomicznej. Oprac Seweryn Żurawicki. Wrocław 1965 Ossolineum. 25 x 18 cm, s. 478, nlb. 2, opr. pł., obwol.
    Obwol. przykurzona, przebarwiona na grzb., podniszczona na obrzeżach, blok w stanie dobrym.
    26 PLN

  53. Zarządzanie i przedsiębiorczść. Studia polskich przypadków. Cześć 2. Pod red. Jerzego Altkorna. Warszawa-Kraków 1997 WN PWN. 24 x 17 cm, s. 177, nlb. 7, opr. brosz.
    Seria: Przedsiębiorczość.
    Opr. lekko przykurzona. Podp. wł.
    12 PLN

  54. Zbiór zadań z ekonometrii opisowej. Praca zbior. pod red. Jana Czyżyńskiego. Kraków 1981 Akademia Ekonomiczna. 24 x 17 cm, s. 292, opr. brosz.
    Opr. przykurzona.
    10 PLN

  55. Zeliaś Aleksander: Ekonomiczne metody prognozowania procesów gospodarczych. Wyd. 2. Kraków 1979 Akademia Ekonomiczna. 24 x 17 cm, s. 255, nlb. 1, opr. brosz.
    Opr. przykurzona.
    10 PLN

  56. Ziolko Janusz: Dokumenty w zarządzaniu inwestycjami. Wrocław 1995 Oficyna Wydawnicza Politechniki Wrocławskiej. 24 x 17 cm, s. 235, nlb. 12, opr. brosz.
    Przykurzone obrzeże bloku.
    12 PLN

    do góry
VERBUM
Antykwariat Naukowy